Strona 1 z 1

Moderator - prośba o opinię

: 13 kwie 2017, 21:12
autor: admin
Czy ktoś z Was może polecić szkolenia w Modetratorze?
Odpowiadających prosze też o podawanie, jakiego konkretne trenera polecacie lub odradzacie - wiele firm ma zarówno fajnych jak i słabych szkoleniowców, więc to bedzie ułatwienie
dziękuję
Monika

Re: Moderator - prośba o opinię

: 27 kwie 2017, 10:28
autor: Karolina_G
Wysyłaliśmy do nich grupę pracowników - handlowcy kandydujący na regionalnych liderów zespołów handlowych. Trudno mi ocenić osobiście - nie byłam na szkoleniu - ale grupa była umiarkowanie zadowolona. Nie żeby jakieś wpadki czy niezrealizowany program, ale twierdzili że za te pieniądze widzieli trenerów bardziej doświadczonych i charyzmatycznych (a to handlowcy - oczekują efektu wow), widzieli też bardziej interaktywne i urozmaicone zajęcia.
Zabij mnie, nie pamiętam trenera - po prostu przestaliśmy się do tej firmy zwracać o szkolenia, bo też faktycznie najtańsza na rynku nie była.
pozdrawiam,
Karolina

Re: Moderator - prośba o opinię

: 28 kwie 2017, 10:56
autor: Anna_Kowalska
My natomiast byliśmy dosyć zadowoleni z Moderatora. Może nie jest to najwyższy standard światowy, ale przykładają się do dopasowania szkolenia do potrzeb, trenerzy są kompetentni wiedzowo i rzetelni. Czy są charyzmatyczni - tu chyba wiele zależy od tego, kogo szukasz, jakiego typu charyzmy. W Moderatorze w mojej ocenie są wnikliwi, dogłębni i refleksyjni.

Re: Moderator - prośba o opinię

: 11 maja 2017, 20:05
autor: Jolanta_Kalisz
Dla mnie to średnia półka. Znam lepsze firmy: CH Jet, Values, Schenk Institute, Training Projects. I znam gorsze: Berndson, GB Resources czy BO Navigator.

Re: Moderator - prośba o opinię

: 23 maja 2017, 5:01
autor: monia
Schenk i Training Projects polecam podobnie jak Jola, poza tym jeszcze sprawdź House of Skills. Choć tam jest tylu trenerów że dopytaj tu na forum, kogo wybrać. My mielismy Piotra Gryko i mogę go uczciwie zarekomendować.

Re: Moderator - prośba o opinię

: 18 cze 2017, 20:41
autor: Anna-w
Ja również nie liczyłabym na nieco już w mojej ocenie przebrzmiał renomę Moderatora. Wiele firm z czasem się wypala i lepiej poszukać czegoś, co dyskutanci tego forum polecają z ostatnich miesięcy, góra roku.

Re: Moderator - prośba o opinię

: 22 cze 2017, 15:38
autor: admin
Może skorzystasz z mojego prywatnego rankingu najlepszych trenerów biznesu? zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

Re: Moderator - prośba o opinię

: 10 kwie 2018, 13:35
autor: Karolina_G
w Training Projects korzystalismy konkretnie z Adama Pasternaka - polecam uczciwie. Pozostałych nie znam. Moze piszmy nie tylko o firmach ale i o konkretnych trenerach? Czasem jedna firma ma kilku o różnych kwalifikacjach i jakosci pracy.

Re: Moderator - prośba o opinię

: 12 kwie 2018, 6:36
autor: Kajka
Moderator nadal mocno trzyma się moim zdaniem w rankingu szkół trenerskich. W innych tematach - tu chyba Ania ma rację.