Strona 1 z 1

warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 17 maja 2017, 14:53
autor: Piotr
szukam porady
Czy rekomendujecie jakąś wiarygodną agencję szkoleniową na wewnętrzne spotkanie rozwojowe z zarządzania projektem?
Uczestnicy to kandydaci do programu mentoringu menedżerskiego. 13 osób, słabo się znają, pracują w regionach, glównie w strukturach handlowych i serwisowych.
Wykładowcy akademiccy i terapeuci odpadają – szukam menedżerów z biznesu, moi ludzie to raczej ludzie działania i powielania sprawdzonych praktycznie modeli, niż teoretyzowania, abstrakcyjnej analizy lub autorefleksji
pozdrawiam
Piotr

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 20 maja 2017, 13:26
autor: Aldona
Ze swojej praktyki ze zbliżonej problematyki (bardziej zarządzanie czasem i zadaniami) – skontaktuj się ze szkoleniowcami z Etta Consulting.
Szkolenie oceniam z perspektywy: pracownika działu personalnego
Ogólna ocena szkolenia: całkiem całkiem, na cztery z plusem
Silne strony: inspirujące historie i przykłady, trener dobrany do tematu pod kątem praktycznego doświadczenia w biznesie, wysoka jakość merytoryczna (materiały, narzędzia, ćwiczenia)
Do poprawy: dynamika zajęć, zróżnicowanie form ćwiczeniowych

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 28 maja 2017, 8:36
autor: Patryk
My odeszliśmy od szkolen na rzecz symulacji zarządzania projektem i pracujemy z dwiema firmami. Obie maja wysoki poziom i fajnych trenerów, ale sa nieco inaczej wyspecjalizowane:

1. Octigo - są stricte wyspecjalizowani w tej materii i mają swietnych ludzi od wszelakiej metodyki projektowej (rozumieja PMI, Prince...), narzędzi, procesów, standardów i procedur projektowych.

1. Training Projects - troche słabsi w metodyce, teorii i narzędziach, za to świetni w kierowaniu zespolem projektowym, komunikacji, zarządzaniu zmianą i praktycznych poradach z własnego doswiadczenia.

W sumie dobrze się więc uzupełniają i korzystamy z obu także po to by dac naszym talentom płodozmian i zróżnicowanie.

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 19 cze 2017, 10:45
autor: Anna_Kowalska
Jeśli szukasz czegoś związanego z branża IT to mozna też polecic otwarte szkolenia z Altkom Akademia. Na poziomie początkującym, wykładowcy nie wyrywają z butów doświadczeniem, za to jest ujęta specyfika branżowa, jest pewna spójna metodologia projektowa i cena jest akceptowalna. U nas traktujemy te warsztaty jako niedroga forma wyrównania wiedzy dla młodych adeptów IT, swieżo po rekrutacji.

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 31 lip 2017, 19:56
autor: Tomek
Widze ze tu na forum wszyscy polecają zamiennie Training Projects i Octigo. Z tej pierwszej po trzech latach współpracy (bardzo udanej, nie powiem) troche mi się już przejedli trenerzy. W jakich cenach oscyluje Octigo?

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 19 sie 2017, 17:29
autor: truter
To jest średnia półka. Nie zdradzę Ci naszych stawek, ale powiem że taniej niż w House of Skills czy Achieve global. Ale tez nie jest to 1800zl za dzień, to nie ten styl i poziom.

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 07 wrz 2017, 18:34
autor: pantograf
House of Skills moge polecic na zarządzanie projektem z czystym sumieniem. Wysoka półka - choć faktycznie cena niska nie jest.

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 09 paź 2017, 9:54
autor: Jagódka
Polecam pmq.pl i Pana Bogusława Machowskiego, jego doświadczenie zdecydowanie może być pomocne w tym przypadku. U nas przyjechał prowadzić zlecony przez nasz dział szkoleń cykl warsztatów, a na sali dopasowywał dla nas wszystko na bieżąco w zależności od naszych potrzeb. Przekazał dużo praktycznej wiedzy. Widać ze jest doświadczony i wie co robi :)

OD ADMINA: CHWALISZ DWUKROTNIE TĄ SAMĄ FIRMĘ Z TEJ SAMEJ TEMATYKI W 2 WĄTKACH. TROCHĘ TRĄCI AUTOPROMOCJĄ. BĘDZIEMY SPRAWDZAĆ WPISY NA TEMAT TEJ FIRMY I Z TWOJEGO IP.

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

: 10 kwie 2018, 13:33
autor: Karolina_G
osobiście polecam - podobnie jak Patryk - Training Projects. Choć nie zgodzę sie że są słabsi od Octigo. Moze to zależy od trenera, nas szkolił Adam Pasternak i było to lepsze od gier w Octigo i warsztatu w HouseOfSkills. Ale przyznam że innych trenerów w TP nie znam, więc moja opinia jest wybiórcza - bardziej o nazwisku niż marce firmy.