Strona 1 z 1

ICAN Institute czy Pro Optima - szkolenia dla menedżerów - jakie opinie?

: 23 gru 2017, 11:02
autor: Nowy
Witam
z tego samego cyklu co wątek poprzedni - tym razem chodzi o grupę dwunastu menedżerów: trzech członków zarządu i reszta to kierownicy działów, średniej wielkości polska firma usługowa. Byli już szkoleni, ale szukamy nowego dostawcy na nowe tematy.
Czy ktoś korzystał z ICAN Institute (ale chodzi mi o zamknięte, dedykowane na miarę szkolenia a nie programy MBA wg ich licencji Harvard Business School) albo z Pro Optima (bardzo mocno się reklamują, ale nie wiem czy to dobra czy zła oznaka)?
pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Re: ICAN Institute czy Pro Optima - szkolenia dla menedżerów - jakie opinie?

: 20 lut 2018, 21:35
autor: admin
Cześć
widze ze długo już czekasz na odpowiedź - nikt nie odpisał, więc pewnie nie ma w naszym gronie klientów tych firm. Nie ma ich też w kluczowych rankingach firm szkoleniowych - w zadnym z nich:

https://www.salon24.pl/u/szkolenia/8458 ... oleniowych
http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/gdzie- ... 21765.html
zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

może wiec poszukaj opinii na naszym watki dotyczącym polecanych szkolen sprzedażowych? czyli tutaj: viewtopic.php?f=4&t=4

Re: ICAN Institute czy Pro Optima - szkolenia dla menedżerów - jakie opinie?

: 26 lut 2018, 21:03
autor: Piotr
ICAN jest bardzo bardzo drogi, ale ma jedna cieawą rzecz: logo Harvardu na certyfikatach. Dlaniektórych uczestników to wartość - jeśli masz takich i chcesz inwestowac ich zadowolenie z pracodawcy, to warto.