Strona 1 z 1

Profes na szkolenia sprzedażowe - jakie opinie?

: 25 gru 2017, 10:03
autor: Lolka
Profes kojarzy mi się przede wszystkim ze szkoleniami dla produkcji i dla menedżerów - to chyba najmocniejsza marka we Wrocławiu? A czy ktoś korzystał z ich oferty dla handlowców? Mamy grupkę takich niemłodych już wyjadaczy i szukamy im kursu z kimś bardziej doswiadczonym, ale też dojrzałym wiekowo...

Re: Profes na szkolenia sprzedażowe - jakie opinie?

: 26 gru 2017, 19:16
autor: admin
Firma działa od dwudziestu ponad lat i jeszcze kilka lat temu byłabym pewna że znajdzie się w piątce najlepszych firm szkoleniowych. Ale jednak się nie znalazła (tu masz ranking: zarzadzanie/ranking-najlepszych-firm-szkoleniowych/ ) - trudno powiedzieć czy oni osiedli na laurach, czy może zawęzili swoje działania tylko do Wrocławia, czy to raczej konkurencja tak się wysunęła do przodu. W każdym razie złego słowa o nich nigdy nie słyszałam, ale też ostatnio w moim otoczeniu o nich cicho.

Re: Profes na szkolenia sprzedażowe - jakie opinie?

: 26 gru 2017, 19:17
autor: Matka
Ja też kojarzę ich sprzed pięciu lat z fajnych szkoleń produkcyjnych, szczególnie z Kaizena - dla mistrzów, brygadzistów. Na innych w ich wykonaniu nigdy nie byłam, ale generalnie mam dobre wspomnienia.

Re: Profes na szkolenia sprzedażowe - jakie opinie?

: 27 gru 2017, 13:21
autor: szkoleniowa
My do tej pory korzystaliśmy z firmy McHayes do sprzedażówki - firma bardzo dobra, ale droga i musimy w tym roku z racji cięć zmienić dostawcę.