Strona 1 z 1

Human skills - szkolenia biznesowe?

: 27 gru 2017, 13:12
autor: szkoleniowa
dzień dobry ponownie,
czy ktoś z Was powierzał może organizację i przeprowadzenie szkoleń na biznesowe tematy dla firmy Human Skills? Nie chciałabym się sparzyć i być pierwsza, na której ta firma zdobędzie referencje. Z jednej strony ich strona www brzmi przekonująco, ale z drugiej - nikt ze znajomych HRowców tej firmie nie zna, nie korzystali...
pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Elwira

Re: Human skills - szkolenia biznesowe?

: 20 lut 2018, 21:34
autor: admin
Cześć
widze ze długo już czekasz na odpowiedź - nikt nie odpisał, więc pewnie nie ma w naszym gronie klientów tej firmy. Nie ma jej też w kluczowych rankingach frm szkoleniowych - w zadnym z nich:

https://www.salon24.pl/u/szkolenia/8458 ... oleniowych
http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/gdzie- ... 21765.html
zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

może wiec poszukaj opinii na naszym watki dotyczącym polecanych szkolen sprzedażowych? czyli tutaj: viewtopic.php?f=4&t=4

Re: Human skills - szkolenia biznesowe?

: 05 mar 2018, 18:32
autor: Matka
Jak juz poprzednio pisałam, nie warto zapraszać firmy do ofertowania tylko dlatego że sie ja zgooglowało. Ja osobiście w tematach biznesowych zdaję się raczej na polecenia znajomych HRowców, albo wracam do starych firm już sprawdzonych. Co moge polecic? Doora. Training Projects i House of Skills. Którąkolwiek z tych trzech wybierzesz - nie sparzysz sie i wpadki nie będzie.

Re: Human skills - szkolenia biznesowe?

: 12 kwie 2018, 6:33
autor: Kajka
No moim zdaniem to z DOORem to sie jednak czasem można sparzyć. Szczególnie jak ci zależy na bardzo zindywidualizowanym podejściu i odejsciu od ich korporacyjnego standardu. Oni są jak starbucks: bardzo dobra kawa pod warunkiem że to ich kawa. Ale na baristę ktory spełni twoje unikalne życzenia to nie licz.