Strona 1 z 1

Hillway czy 4value na kurs zarządzania dla szefa?

: 06 sty 2018, 14:55
autor: deszczowa
witam
chcemy wysłać jednego z młodo awansowanych dyrektorów - wybitny ekspert ale bez praktyki szefowskiej - na jakis dłuższy, może i kilkumiesięczny kurs zarządzania. Od kierowania zespołami, przez podejmowanie decyzji, po komunikację i psychologię menedżerską?
Czy ktoś z Was ma jakies opinie o tych firmach? Obie maja sporą ofertę szkolen otwartych.
z góry dziękuje za polecenie.

Re: Hillway czy 4value na kurs zarządzania dla szefa?

: 24 sty 2018, 18:17
autor: Roberco
Nie wypowiem się w temacie szkoleń otwartych - bo nie znam ich oferty w tym zakresie, ale nie uważam tych firm za pierwszy wybór. Reklamują sie mocno, ale nie spotkałem HRowca który polecałby którąkolwiek z tych firm. Dla mnie zawsze marka, której marketing własny jest tak silny że wyprzedza "slowo szeptane" (czyli ilu moich znajomnych HRowców dobrze mówi o danej marce) - to jest ryzykowny wybór.
W tematyce zarządzania jako szkolenia otwarte, mądrze ktoś wcześniej prawił a propos kupna indywidualnych szkoleń jednoosobowych jako seria półtorejgodzinnych sesji np. przez 2-3 miesiące. Nie coachingów ale szkoleń własnie. Chyba tu był stosowny wątek poruszany: viewtopic.php?f=12&t=212

Re: Hillway czy 4value na kurs zarządzania dla szefa?

: 26 sty 2018, 18:27
autor: Santa
rozważaliśmy swego czasu 4values, ale po zasięgnięciu języka - nie zdecydowaliśmy się. Nie mogę powiedzieć "odradzam", ale też nie polecam.

Re: Hillway czy 4value na kurs zarządzania dla szefa?

: 27 sty 2018, 12:26
autor: admin
A jeśli szukasz rekomendacji dobrych firm na zamknięte szkolenia menedzerskie, to najwięcej opinii i poleceń jest w tym wątku: viewtopic.php?f=2&t=3