Strona 1 z 1

FunHunters wyjazdy integracyjne - jakie opinie?

: 27 gru 2017, 13:10
autor: szkoleniowa
Dzień Dobry Państwu
zacznę od przywitania, mam na imię Elwira, pracuję w branży telekomunikacyjnej jako menedżer szkoleń. Na forum jestem nowa - stąd przedstawienie się.
Niemniej do rzeczy: szukam wiarygodnej opinii o firmie FunHunters jako organizatorze wyjazdów integracyjnych dla pracowników. Co o niej sądzicie, plusy, minusy - bedę wdzięczna. Postaram się zrewanżować na innych wątkach gdy będę coś mogła pomóc.
z poważaniem
Elwira

Re: FunHunters wyjazdy integracyjne - jakie opinie?

: 18 sty 2018, 6:25
autor: Tata
Tą firmę mogę polecić w dwóch typach wyjazdów integracyjnych:

1. jeśli szukasz gier fabularnych (odgrywanie horroru, wehikułu czasu, piratów z karaibów albo komedii Barei z PRLu) - mają sporo rekwizytów i kostiumów filmowych, przebieranek, itp. Fajna zabawa - szczególnie na bardziej kameralne spotkania po kilkanaście osób. Potrzebna jest jednak pewna wyobrażnia u uczestników, bo wiadomo że te rekwizyty są symbliczne, nie jest to pełna scenagrafia - byłaby zbyt kosztowna. Grupa musi umówic sie na pewna konwencje i wykazać dobrą wolę w jej akceptowaniu. Nie polecałabym dla trudnych, zmanierowanych wypalonych pracowników korpo.
2. jeżeli szukasz warsztatów psychologii grupowej. Ich trenerzy to raczej psychologowie, kulturoznawcy, skupiający się na miękkiej specyfice biznesu - tej społecznej.

Nie jest to może firma z samego topu branzy team building, znam lepsze, ale też "wiochy i siary nie będzie".

Re: FunHunters wyjazdy integracyjne - jakie opinie?

: 18 sty 2018, 6:36
autor: admin
A liczne rekomendacje do tych lepszych firm z samego topu znajdziesz na tym wątku: viewtopic.php?f=5&t=5

Re: FunHunters wyjazdy integracyjne - jakie opinie?

: 24 sty 2018, 18:12
autor: Roberco
To zdecydowanie nie jest firma z topu rankingu - słusznie prawisz. Ot tacy sobie animatorzy... Naprawde są lepsze a nie droższe wcale adresy pod które warto zapukać.