Strona 1 z 1

Adventura, Event Planet - jakies opinie - wyjazdy integracyjne

: 02 sty 2018, 12:30
autor: Santa
Cześć wszystkim
czy polecacie którąś z tych firm na wyjazd integracyjny dla firmy z branży handlowej - cała firma, wszyscy pracownicy, blisko 100 osob?

Re: Adventura, Event Planet - jakies opinie - wyjazdy integracyjne

: 05 sty 2018, 15:22
autor: jarek
Adventura to jest dobry adres jeśli szukasz mocno sportowej i zabawowej aktywnosci na wieczorny piknik, albo zagranicznego wyjazdu - szczególnie do slowenii, na Ukraine - czyli gdzies blisko i tanio
Natomiast to nie jest firma od wyjazdów integrujących zespoły w warstwie interpersonalej, relacji osobistych itp, ani takiego mocno HR-owego team building. To jest firma od samej krystalicznie czystej zabawy bez treści - popić, posmiać się, doświadczyć adrenaliny - i to takiej przez naprawdę duże A.
Jak szukasz wieczornego fanu - wal jak w dym
Jak szukasz treści i wartosci rozwojowych - nie polecam.

Re: Adventura, Event Planet - jakies opinie - wyjazdy integracyjne

: 16 sty 2018, 9:10
autor: Psotnik
Jak już pisałem w innym wątku, wybór firm tylko dlatego że są wypromowane w Google po wpisaniu hasła "wyjazdy integracyjne" - to nie jest najlepszy klucz doboru dostawcy team buildingu. Bierzesz firmę z łapanki, bo ma dobrych marketingowców, ale na pewno nie dlatego że ma dobrych trenerów i rekomendują ja HRowcy z branży. Ja bym sie nastawił własnie na rekomendacje z tego forum - w tym wątku viewtopic.php?f=5&t=5 ludzie polecają przynajmniej kilkanaście marek, większość poleca po kilku klientów, co świadczy o powtarzalnej wysokiej klasie danej agencji: