IBD Business School

Home / Bez kategorii / IBD Business School
IBD Business School
5 (100%) 7 votes

IBD Business School to jedna z polskich spółek organizujących kursy dla biznesu i pracowników wszelakich branż. Znalazła się ona wśród pierwszych pięciu firm w rankingu najlepszych w Polsce firm szkoleniowych.


Niniejsza tabela prezentuje 5 najlepszych firm – w wypowiedziach 832 szefów personalnych polskich przedsiębiorstw. Ranking opracowano na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

 

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie opublikował tutaj pełnej i imiennej oceny dotyczącej IBD Business School . W tym miejscu natomiast przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym o treningach i warsztatach biznesowych:
Treningi związane z rozwojem osobistym i kierowniczym
Warsztaty sprzedażowe
Symulacje biznesowe
Zabawy integracyjne
IBD Business School oferuje warsztaty HR, cykle rozwojowe, budowanie postaw dot. kwestii profesjonalnych, audyt potrzeb edukacyjnych, a także konsulting i pomoc w organizacji kwestii pobytowych i logistycznych.  Funkcjonuje bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z materiałów udostępnionych na stronie internetowej firmy dowiedzieć się możemy, iż doradcy pracujący dla spółki mają za sobą wiele lat pracy w różnych branżach, sektorach i segmentach rynku. Proponowane metody edukacyjne mają formę dynamiczną i nowoczesną: odgrywanie ról, studia przypadku, dyskusje w podgrupach, arkusze analityczne i decyzyjne, a w drugorzędnym stopniu prezentacje multimedialne.
Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i  sprawdzaj regularnie opinie.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy vortal z forum dysusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Portal ten ma charakter amatorski, nie publikuje materiałów promocyjnych. Na tej stronie niedopuszczalne są wpisy dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  wpisy obrażające inne osoby, wulgaryzmy, i inne nie związane z tematyką forum.