Mindlab

Home / Bez kategorii / Mindlab
Mindlab
5 (100%) 5 votes

Mindlab to jedna z licznie obecnych na rynku firm oferujących kursy dla menedżerów przedsiębiorstw i specjalistów różnych branż. Jednakże nie jest obecna wśród pierwszych pięciu zwycięzców w zestawieniu najlepszych  firm szkoleniowych.
Poniższa tabela prezentuje pięć najwyżej ocenionych firm – w wypowiedziach 832 specjalistów HR polskich firm. Ranking powstał w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: dużą liczbę programów, programy z dotacjami UE, coaching menedżerski, usługi okołoedukacyjne i wspierające proces nauki , wysokiej jakości kursy otwarte, oraz elearning i pomocną obsługę klienta. Zauważono też długi staż firmy na rynku i rozpoznawalną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: charyzmatycznych i niebanalnych szkoleniowców z dużą praktyką biznesową oraz handlowym, nietypowe techniki edukacyjne (przede wszystkim autorskie gry menedżerskie i symulacje planszowe), chęć dopasowania się do oczekiwań działów HR oraz eventy integracyjne łączące zabawę z edukacją.

House of Skills badane osoby doceniły za: liczne grono doradców z dobrym wachlarzem narzędzi trenerskich, pierwszoligowe licencje, narzędzia badawcze, różnorodne promocje, jakościowe materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie opublikował tutaj kompleksowej i imiennej opinii dotyczącej Mindlab. Tutaj jednak możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:
Szkolenia związane z rozwojem osobistym i kierowniczym
Szkolenia handlowe
Gry menedżerskie
Szkolenia integracyjne

Mindlab oferuje szkolenia interpersonalne, programy kompetencyjne, pogłębianie i poszerzanie umiejętności dot. zagadnień biznesowych, pomiar oczekiwań szkoleniowych, jak również doradztwo i outsourcing w przygotowaniu kwestii pobytowych i logistycznych.  Realizuje programy we wszystkich województwach.  Z opisów opublikowanych na wizytówce online  spółki wynika, że trenerzy pracujący dla spółki to praktycy z obszernym doświadczeniem biznesowym. Stosowane metody edukacyjne mają formę interaktywną: scenki, rozwiązywanie praktycznych sytuacji z pracy uczestników, praca w kilkuosobowych zespołach, kwestionariusze i testy, a w drugorzędnym stopniu prezentacje multimedialne.

Zarejestruj się na nasze forum i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy portal dla pracowników działów kadr , oraz przedstawicieli branży coachingu, nauki i rozwoju.  Portal ten ma formę publicznej i jawnej debaty, nie publikuje materiałów promocyjnych. Zakazane są opinie bedące wyrazem stanowisk nie związanych z HR – np. religia czy hobby,  wpisy obrażające inne osoby, teksty niecenzuralne, itp..