Akademia Przygoda

Home / Bez kategorii / Akademia Przygoda
Akademia Przygoda
5 (100%) 9 votes

Akademia Przygoda to jedna z funkcjonujących w naszym kraju spółek prowadzących warsztaty dla firm i pracowników wszelakich sektorów gospodarki. Jednakże nie jest obecna na jednym z pierwszych pięciu miejsc w zestawieniu najlepszych polskich firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela zawiera pięć najlepszych dostawców szkoleń – w opinii 832 menedżerów personalnych polskich firm. Ranking opracowano w wyniku badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK badane osoby doceniły za: dużą liczbę programów, wsparcie w projektach EFS, coaching menedżerski, usługi okołoedukacyjne i wspierające proces nauki , dobrze przygotowane treningi otwarte, oraz elearning i pomocną obsługę klienta. Zauważono także długi staż firmy na rynku i znaną markę.

Training Projects ankietowani docenali za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć trenerów ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz w działach sprzedaży, nietypowe metody szkoleniowe (głównie autorskie gry menedżerskie i symulacje planszowe), chęć dopasowania się do potrzeb klientów oraz imprezy team building łączące zabawę ze szkoleniem interpersonalnym.

House of Skills ankietowani docienali za: bardzo duże grono szkoleniowców z dobrym przygotowaniem metodycznym, międzynarodowe programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, kwestionariusze i testy badawcze, różnorodne promocje, jakościowe materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie opublikował tutaj pełnej i nieanonimowej oceny dotyczącej Akademii Przygoda. Ja osobiście pamiętam jedynie z relacji prasowych, iż kilka lat temu firma miała pecha – podczas zorganizowanych przez nią zabaw linowych na wyjeździe integracyjnym zdarzył się śmiertelny wypadek (relacja prasowa tutaj). Nie znam jednak więcej szczegółów.

W tym miejscu możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:

Szkolenia interpersonalne
Treningi dedykowane sprzedawcom
Gry menedżerskie
Eventy team building

Akademia Przygoda oferuje szkolenia HR, wyjazdy integracyjne, gry plenerowe i zabawy team building.  Realizuje programy na terenie całego kraju.

Zarejestruj się na nasze forum i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny serwis dla menedżerów personalnych i HR , oraz przedstawicieli branży coachingu, nauki i rozwoju.  Portal ten ma charakter amatorski, nie zawiera reklam. Zakazane są opinie bedące wyrazem stanowisk nie związanych z HR – np. religia czy hobby,  wypowiedzi ksenofobiczne, teksty niecenzuralne, i inne nie związane z tematyką forum.