Berndson

Home / Bez kategorii / Berndson
Berndson
5 (100%) 6 votes

Berndson to jedna z polskich firm prowadzących szkolenia dla biznesu i sprzedawców wszelakich branż. Jednak nie jest obecna wśród pierwszych pięciu zwycięzców na liście najlepszych w Polsce firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela zawiera pięć najlepszych dostawców szkoleń – w kwestionariuszach 832 szefów HR polskich firm. Ranking przygotowano w wyniku badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK badane osoby doceniły za: szerokie portfolio szkoleniowe, wsparcie w projektach EFS, coaching menedżerski, wdrożenia poszkoleniowe , wysokiej jakości kursy otwarte, oraz elearning i elastyczną obsługę klienta. Ceniono również wieloletnie funkcjonowanie w branży i rozpoznawalną markę.

Training Projects klienci wyróżnili za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz w działach sprzedaży, inne niż w większości firm techniki dydaktyczne (głównie autorskie gry menedżerskie i symulacje strategiczne), chęć dopasowania się do oczekiwań uczestników warsztatów oraz eventy team building łączące zabawę z edukacją.

House of Skills ankietowani docenali za: szerokie grono doradców z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, pierwszoligowe licencje, narzędzia diagnostyczne, różnorodne promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Na tą chwilę nikt nie pozostawił profesjonalnej i nieanonimowej opinii na temat Berndson. Ja osobiście nie uczestniczyłam w ich szkoleniach. Jedyne moje skojarzenie z nimi to problem ich domniemanego niepłacenia wynagrodzeń trenerom. Trzech trenerów skarżyła się na tu publicznie na forum trenerskim Goldenline – tutaj. Niestety nie znam finału sprawy – choć wg. wypowiedzi w Goldenline, skończyła się w sądzie.

W tych wątkach dyskusyjnych jednak możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:
Treningi interpersonalne
Szkolenia przeznaczone dla handlowców
Szkoleniowe symulacje strategiczne
Wydarzenia integracyjne
Berndson oferuje szkolenia interpersonalne, autorskie ćwiczenia coachingowe, budowanie postaw dot. zagadnień specjalistycznych, badanie oczekiwań rozwojowych, jak również coaching i outsourcing w przygotowaniu kwestii pobytowych i logistycznych.  Działa we wszystkich województwach.  Z danych przedstawionych na stronie internetowej firmy wynika, iż szkoleniowcy prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji mają za sobą wiele lat pracy w różnych branżach, sektorach i segmentach rynku. Oferowane techniki szkoleniowe mają formę interaktywną: scenki, analiza rzeczywistych problemów, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w niewielkim jedynie zakresie prezentacje multimedialne.
Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i  sprawdzaj regularnie opinie.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny vortal z forum dysusyjnym dla menedżerów personalnych i HR , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Forum to ma otwartą formułę dyskusyjną, nie publikuje materiałów promocyjnych. Zakazane są wpisy o charakterze politycznym,  notki rasistowskie, materiały obsceniczne, itd..