GFKM

GFKM
5 (100%) 6 votes

GFKM to jedna z licznie obecnych na rynku firm prowadzących szkolenia dla menedżerów przedsiębiorstw i sprzedawców przeróżnych branż. Jednak nie ma jej w pierwszej piątce w rankingu najlepszych polskich firm szkoleniowych.
Widoczna tu tabela zawiera 5 najlepszych firm – w opinii 832 specjalistów ds. szkoleń polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał w wyniku badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK ankietowani docenali za: dużą liczbę programów, obsługę projektów unijnych, konsulting wspierający HR, wsparcie po szkoleniu we wdrażaniu efektów , profesjonalne kursy otwarte, oraz zajęcia online i przyjazną obsługę klienta. Zauważono też długi staż firmy na rynku i rozpoznawalną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: inspirujących i wyróżniających się trenerów ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz sprzedażowym, inne niż w większości firm metody warsztatowe (przede wszystkim autorskie gry decyzyjne i symulacje planszowe), gotowość dostosowania się do oczekiwań uczestników warsztatów oraz eventy team building łączące zabawę ze szkoleniem interpersonalnym.

House of Skills klienci wyróżnili za: liczne grono coachów z dobrym przygotowaniem metodycznym, pierwszoligowe certyfikacje, narzędzia analityczne, różnorodne promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie napisał kompleksowej i nieanonimowej oceny dotyczącej GFKM. Na tych podstronach jednakże przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:

Programy miękkie
Treningi przeznaczone dla handlowców
Gry szkoleniowe
Wydarzenia team building

GFKM oferuje szkolenia interpersonalne, cykle rozwojowe, rozwój wiedzy dot. zagadnień biznesowych, pomiar potrzeb rozwojowych, jak również mentoring i wsparcie w organizacji miejsca organizacji kursów i spotkań.  Realizuje programy bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z materiałów opublikowanych na stronie internetowej firmy dowiedzieć się możemy, iż konsultanci prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji mają za sobą wiele lat pracy w różnych branżach, sektorach i segmentach rynku. Stosowane metody dydaktyczne mają formę interaktywną: odgrywanie ról, studia przypadku, praca w kilkuosobowych zespołach, kwestionariusze i testy, a w minimalnym stopniu formy teoretyczne.

Zaloguj się do serwisu i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to otwarty portal dla menedżerów personalnych i HR , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Forum to ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. Na tej stronie niedopuszczalne są teksty o charakterze politycznym,  wpisy rasistowskie, teksty niecenzuralne, itd..