Prof. Zbigniew Nęcki

Home / Bez kategorii / Prof. Zbigniew Nęcki
Prof. Zbigniew Nęcki
5 (100%) 6 votes

Prof. Zbigniew Nęcki to jeden z kilkuset trenerów prowadzących warsztaty dla firm i pracowników przeróżnych branż. Współpracuje z najlepszymi firmami.
Poniższa tabela przedstawia 5 najlepszych firm – w ocenie 832 menedżerów personalnych polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK badane osoby doceniły za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, obsługę projektów unijnych, doradztwo biznesowe, wsparcie po szkoleniu we wdrażaniu efektów , wysokiej jakości treningi otwarte, oraz zajęcia online i przyjazną obsługę klienta. Wyróżniano także jadną z najdłuższych historii i stażów działania na rynku i znaną markę.

Training Projects ankietowani docenali za: inspirujących i wyróżniających się trenerów ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz w działach sprzedaży, inne niż w większości firm techniki dydaktyczne (przede wszystkim autorskie gry decyzyjne i symulacje strategiczne), wolę dopasowania się do oczekiwań działów HR oraz spotkania integracyjne łączące zabawę ze szkoleniem interpersonalnym.

House of Skills badane osoby doceniły za: szerokie grono szkoleniowców z dobrym przygotowaniem metodycznym, międzynarodowe licencje, kwestionariusze i testy badawcze, rozbudowane promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie pozostawił kompleksowej i imiennej opinii na temat szkoleń prowadzonych przez Prof. Zbigniewa Nęckiego. Na tych podstronach jednakże możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych trenerach czy też firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:
Szkolenia miękkie
Szkolenia handlowe
Szkoleniowe symulacje strategiczne
Zabawy team building

Prof. Zbigniew Nęcki oferuje szkolenia interpersonalne, autorskie ćwiczenia coachingowe, budowanie postaw dot. kwestii specjalistycznych, pomiar potrzeb edukacyjnych, oraz doradztwo i outsourcing w organizacji miejsca organizacji kursów i spotkań.  Działa we wszystkich województwach.  Proponowane techniki edukacyjne mają formę aktywizującą: scenki, analiza rzeczywistych problemów, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w minimalnym stopniu prezentacje multimedialne.

Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny vortal z forum dyskusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Nasz serwis ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. W tym miejscu zabronione są wpisy będące wyrazem stanowisk nie związanych z HR – np. religia czy hobby,  wypowiedzi obrażające inne osoby, materiały obsceniczne, i inne nie związane z tematyką forum.