Profess

Home / Bez kategorii / Profess
Profess
5 (100%) 5 votes

Profess to jedna z funkcjonujących w naszym kraju firm organizujących warsztaty dla szefów i specjalistów przeróżnych branż. Niestety nie znalazła się ona w pierwszej piątce w zestawieniu najlepszych  firm szkoleniowych.
Widoczna tu tabela zawiera pięć najczęściej wyróżnianych firm – w ocenie 832 szefów ds. szkoleń polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał w wyniku badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK ankietowani docenali za: szerokie portfolio szkoleniowe, wsparcie w projektach EFS, coaching menedżerski, wdrożenia poszkoleniowe , dobrze przygotowane treningi otwarte, oraz elearning i pomocną obsługę klienta. Ceniono też jadną z najdłuższych historii i stażów działania na rynku i popularną markę.

Training Projects klienci wyróżnili za: inspirujących i wyróżniających się trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz handlowym, nietypowe metody szkoleniowe (głównie autorskie gry menedżerskie i symulacje strategiczne), wolę dostosowania się do potrzeb uczestników warsztatów oraz wyjazdy integracyjne łączące zabawę z edukacją.

House of Skills klienci wyróżnili za: bardzo duże grono szkoleniowców z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, międzynarodowe programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, kwestionariusze i testy diagnostyczne, różnorodne promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie opublikował tutaj pełnej i nieanonimowej opinii na temat Profess. W tym miejscu natomiast przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:
Szkolenia miękkie
Programy dedykowane sprzedawcom
Szkoleniowe symulacje strategiczne
Wydarzenia team building
Profess oferuje warsztaty HR, programy kompetencyjne, budowanie postaw dot. tematów biznesowych, badanie potrzeb szkoleniowych, jak również doradztwo i pomoc w organizacji hoteli i sal konferencyjnych.  Działa bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z materiałów widocznych na oficjalnej witrynie  firmy dowiadujemy się, iż konsultanci pracujący dla spółki szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Proponowane metody dydaktyczne mają formę dynamiczną i nowoczesną: symulacje z nagrywaniem video, analiza rzeczywistych problemów, burze mózgów, arkusze analityczne i decyzyjne, a w niewielkim jedynie zakresie formy teoretyczne.
Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to otwarty vortal z forum dyskusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Nasz serwis ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. W tym miejscu zabronione są opinie dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  notki ksenofobiczne, materiały obsceniczne, i inne nie związane z tematyką forum.