Progress Project

Home / Bez kategorii / Progress Project
Progress Project
4.8 (96.67%) 6 votes

Progress Project to jedna z polskich agencji oferujących szkolenia dla firm i pracowników wszelakich sektorów gospodarki. Niestety nie uplasowała się ona wśród pierwszych pięciu zwycięzców w zestawieniu najlepszych polskich firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela przedstawia 5 najlepszych firm – w ocenie 832 specjalistów HR polskich przedsiębiorstw. Ranking opracowano na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: szerokie portfolio szkoleniowe, programy z dotacjami UE, coaching menedżerski, wdrożenia poszkoleniowe , profesjonalne treningi otwarte, oraz elearning i elastyczną obsługę klienta. Wyróżniano też wieloletnie funkcjonowanie w branży i znaną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: charyzmatycznych i niebanalnych trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz w działach sprzedaży, odbiegające od standardu techniki dydaktyczne (głównie autorskie gry decyzyjne i symulacje planszowe), wolę dopasowania się do potrzeb działów HR oraz wyjazdy integracyjne łączące zabawę z nauka.

House of Skills klienci wyróżnili za: szerokie grono szkoleniowców z dobrym przygotowaniem metodycznym, pierwszoligowe licencje, kwestionariusze i testy diagnostyczne, szerokie promocje, wysokiej półki materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie opublikował tutaj profesjonalnej i imiennej opinii na temat Progress Project. W tych wątkach dyskusyjnych jednak przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym o treningach i warsztatach biznesowych:
Treningi menedżerskie
Warsztaty dedykowane sprzedawcom
Symulacje biznesowe
Szkolenia integracyjne
Progress Project oferuje warsztaty interpersonalne, cykle rozwojowe, pogłębianie i poszerzanie umiejętności dot. tematów biznesowych, audyt potrzeb edukacyjnych, a także mentoring i outsourcing w organizacji miejsca organizacji kursów i spotkań.  Realizuje programy bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z informacji udostępnionych w serwisie www agencji wynika, iż doradcy prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Proponowane formy edukacyjne mają formę dynamiczną i nowoczesną: symulacje z nagrywaniem video, rozwiązywanie praktycznych sytuacji z pracy uczestników, praca w kilkuosobowych zespołach, kwestionariusze i testy, a w niewielkim jedynie zakresie wykłady.
Zaloguj się do serwisu i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny serwis dla pracowników działów kadr , oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Portal ten ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. Na tej stronie niedopuszczalne są opinie o charakterze politycznym,  wpisy ksenofobiczne, teksty niecenzuralne, i inne nie związane z tematyką forum.