Więcej o mnie – kim jestem

Home / Więcej o mnie – kim jestem

monika-kopiaNazywam się Monika Kowalska. Przez wiele lat byłam HR Business Partnerem, potem trenerem wewnętrznym i wreszcie szefem działów szkoleń w firmach FMCG i produkcyjnych z sektora automotive. Obecnie działam jako niezależny doradca wspierający firmy w procesach związanych z badaniem potrzeb szkoleniowych, tworzeniem strategii rozwoju pracowników, ocenie szkoleń i doborze firm szkoleniowych.

Jestem także brokerem kilkudziesięciu firm szkoleniowych, oferujących treningi biznesowe, językowe, specjalistyczne, BHP i inne. Jako broker nie pobieram jednak typowej prowizji od sprzedaży. Reprezentuje bowiem zawsze klienta (a nie firmę szkoleniową) i pobieram opłatę od rabatu, jaki uzyskałam na rzecz klienta. Ponadto, jako konsultant otrzymuję honoraria doradcze. Nie jestem więc związana interesami z żadną z firm szkoleniowych i mogę obiektywnie, bez konfliktu interesu, doradzać klientom w doborze konkretnych trenerów i programów.

Prywatnie jestem żoną Tomasza (informatyk w jednym z banków), mamą dwunastoletniej Natalii i czternastoletniego Tomka. A w wolnych chwilach uwielbiam pływać i podróżować.

Po godzinach prowadzę także to forum i bloga, gdzie dyskutujemy na temat szkoleń, wymieniamy się opiniami o firmach i trenerach, publikujemy relacje z konferencji i warsztatów.

Jeżeli chcesz na tym blogu opublikować obiektywny i rzetelny tekst (np. recenzję, relację, case study) – możesz to zrobić anonimowo lub pod nazwiskiem. Nie publikuję jednak tekstów reklamowych,  niesprawdzonych faktów (choć opinie dopuszczam), ani tekstów skopiowanych z innych miejsc w internecie (tzw. duplicate content). Zapraszam do kontaktu pod adresem monika@szkolenia-opinie.edu.pl

Możesz też zarejestrować się w tym forum i brać aktywny udział w dyskusjach z innymi czytelnikami i użytkownikami.

A jeśli pracujesz w dziale HR i szukasz szkolenia, doradcy lub wsparcia – także zapraszam do kontaktu. Chętnie przedstawię Ci moją ofertę współpracy.