Wojciech Herra

Home / Bez kategorii / Wojciech Herra
Wojciech Herra
5 (100%) 5 votes

szkolenia-opinie-firmyWojciech Herra to jeden z kilkuset trenerów organizujących warsztaty dla menedżerów i – chyba znacznie częściej – handlowców różnych branż. Jego firma nie znalazła się jednak w gronie 5 najlepszych firm szkoleniowych. A ja sama znam p. Wojciecha tylko ze świata wirtualnego.

Niniejsza tabela przedstawia pięć najwyżej ocenionych dostawców szkoleń – w wypowiedziach 832 menedżerów personalnych polskich firm. Ranking przygotowano w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: dużą liczbę programów, obsługę projektów unijnych, coaching menedżerski, usługi okołoedukacyjne i wspierające proces nauki , dobrze przygotowane treningi otwarte, oraz zajęcia online i pomocną obsługę klienta. Zauważono także jadną z najdłuższych historii i stażów działania na rynku i znaną markę.

Training Projects ankietowani docenali za: charyzmatycznych i niebanalnych szkoleniowców ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz w działach sprzedaży, inne niż w większości firm techniki dydaktyczne (przede wszystkim autorskie gry menedżerskie i symulacje strategiczne), wolę dopasowania się do oczekiwań klientów oraz imprezy integracyjne łączące zabawę z edukacją.

House of Skills ankietowani docenali za: bardzo duże grono doradców z szerokim wyszkoleniem dydaktycznym, eksluzywne licencje, kwestionariusze i testy diagnostyczne, rozbudowane promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Za mało wiem o p. Wojciechu, by opracować wiarygodną recenzję. Z dyskusji na Goldenline jawi sie jako bardzo rzeczowy, konkretny, energiczny i praktyczny – ale to tylko moje subiektywne i wątłe wrażenie. Być może ktoś z czytelników mojego bloga był na szkoleniu p. Wojciecha i chciałby podzielić się swoimi wrażeniami? Można to zrobić na moim forum, w jednej z konkretnych grup tematycznych (gdzie znajdziesz też wiele recenzji innych trenerów i firm szkoleniowych). Kliknij we właściwy link i wybierz temat dyskusji:

Programy związane z rozwojem osobistym i kierowniczym
Treningi sprzedażowe
Gry menedżerskie
Zabawy integracyjne

Zarejestruj się na nasze forum i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
szkolenia-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny vortal z forum dyskusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz przedstawicieli branży coachingu, nauki i rozwoju.  Nasz serwis ma otwartą formułę dyskusyjną, nie służy marketingowi i reklamie. Zakazane są teksty dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  wypowiedzi ksenofobiczne, teksty niecenzuralne, itd..