Moderator - prośba o opinię

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjne, team building, badania HR, konsulting, hotele, sale konferencyjne - tu można pytać, prosić, dyskutować
admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Moderator - prośba o opinię

Postautor: admin » 13 kwie 2017, 21:12

Czy ktoś z Was może polecić szkolenia w Modetratorze?
Odpowiadających prosze też o podawanie, jakiego konkretne trenera polecacie lub odradzacie - wiele firm ma zarówno fajnych jak i słabych szkoleniowców, więc to bedzie ułatwienie
dziękuję
Monika

Karolina_G
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2015, 9:28

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Karolina_G » 27 kwie 2017, 10:28

Wysyłaliśmy do nich grupę pracowników - handlowcy kandydujący na regionalnych liderów zespołów handlowych. Trudno mi ocenić osobiście - nie byłam na szkoleniu - ale grupa była umiarkowanie zadowolona. Nie żeby jakieś wpadki czy niezrealizowany program, ale twierdzili że za te pieniądze widzieli trenerów bardziej doświadczonych i charyzmatycznych (a to handlowcy - oczekują efektu wow), widzieli też bardziej interaktywne i urozmaicone zajęcia.
Zabij mnie, nie pamiętam trenera - po prostu przestaliśmy się do tej firmy zwracać o szkolenia, bo też faktycznie najtańsza na rynku nie była.
pozdrawiam,
Karolina

Anna_Kowalska
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2015, 6:42

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Anna_Kowalska » 28 kwie 2017, 10:56

My natomiast byliśmy dosyć zadowoleni z Moderatora. Może nie jest to najwyższy standard światowy, ale przykładają się do dopasowania szkolenia do potrzeb, trenerzy są kompetentni wiedzowo i rzetelni. Czy są charyzmatyczni - tu chyba wiele zależy od tego, kogo szukasz, jakiego typu charyzmy. W Moderatorze w mojej ocenie są wnikliwi, dogłębni i refleksyjni.

Jolanta_Kalisz
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2016, 5:21

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Jolanta_Kalisz » 11 maja 2017, 20:05

Dla mnie to średnia półka. Znam lepsze firmy: CH Jet, Values, Schenk Institute, Training Projects. I znam gorsze: Berndson, GB Resources czy BO Navigator.

monia
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2016, 15:34

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: monia » 23 maja 2017, 5:01

Schenk i Training Projects polecam podobnie jak Jola, poza tym jeszcze sprawdź House of Skills. Choć tam jest tylu trenerów że dopytaj tu na forum, kogo wybrać. My mielismy Piotra Gryko i mogę go uczciwie zarekomendować.

Anna-w
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2016, 18:24

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Anna-w » 18 cze 2017, 20:41

Ja również nie liczyłabym na nieco już w mojej ocenie przebrzmiał renomę Moderatora. Wiele firm z czasem się wypala i lepiej poszukać czegoś, co dyskutanci tego forum polecają z ostatnich miesięcy, góra roku.

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: admin » 22 cze 2017, 15:38

Może skorzystasz z mojego prywatnego rankingu najlepszych trenerów biznesu? zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

Karolina_G
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2015, 9:28

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Karolina_G » 10 kwie 2018, 13:35

w Training Projects korzystalismy konkretnie z Adama Pasternaka - polecam uczciwie. Pozostałych nie znam. Moze piszmy nie tylko o firmach ale i o konkretnych trenerach? Czasem jedna firma ma kilku o różnych kwalifikacjach i jakosci pracy.

Kajka
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, 19:30

Re: Moderator - prośba o opinię

Postautor: Kajka » 12 kwie 2018, 6:36

Moderator nadal mocno trzyma się moim zdaniem w rankingu szkół trenerskich. W innych tematach - tu chyba Ania ma rację.


Wróć do „Szkolenia - dyskusje i opinie, pytania o rekomendacje”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron