warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjne, team building, badania HR, konsulting, hotele, sale konferencyjne - tu można pytać, prosić, dyskutować
Piotr
Posty: 16
Rejestracja: 11 sty 2015, 19:55

warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Piotr » 17 maja 2017, 14:53

szukam porady
Czy rekomendujecie jakąś wiarygodną agencję szkoleniową na wewnętrzne spotkanie rozwojowe z zarządzania projektem?
Uczestnicy to kandydaci do programu mentoringu menedżerskiego. 13 osób, słabo się znają, pracują w regionach, glównie w strukturach handlowych i serwisowych.
Wykładowcy akademiccy i terapeuci odpadają – szukam menedżerów z biznesu, moi ludzie to raczej ludzie działania i powielania sprawdzonych praktycznie modeli, niż teoretyzowania, abstrakcyjnej analizy lub autorefleksji
pozdrawiam
Piotr

Aldona
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2016, 18:04

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Aldona » 20 maja 2017, 13:26

Ze swojej praktyki ze zbliżonej problematyki (bardziej zarządzanie czasem i zadaniami) – skontaktuj się ze szkoleniowcami z Etta Consulting.
Szkolenie oceniam z perspektywy: pracownika działu personalnego
Ogólna ocena szkolenia: całkiem całkiem, na cztery z plusem
Silne strony: inspirujące historie i przykłady, trener dobrany do tematu pod kątem praktycznego doświadczenia w biznesie, wysoka jakość merytoryczna (materiały, narzędzia, ćwiczenia)
Do poprawy: dynamika zajęć, zróżnicowanie form ćwiczeniowych

Patryk
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2017, 8:17

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Patryk » 28 maja 2017, 8:36

My odeszliśmy od szkolen na rzecz symulacji zarządzania projektem i pracujemy z dwiema firmami. Obie maja wysoki poziom i fajnych trenerów, ale sa nieco inaczej wyspecjalizowane:

1. Octigo - są stricte wyspecjalizowani w tej materii i mają swietnych ludzi od wszelakiej metodyki projektowej (rozumieja PMI, Prince...), narzędzi, procesów, standardów i procedur projektowych.

1. Training Projects - troche słabsi w metodyce, teorii i narzędziach, za to świetni w kierowaniu zespolem projektowym, komunikacji, zarządzaniu zmianą i praktycznych poradach z własnego doswiadczenia.

W sumie dobrze się więc uzupełniają i korzystamy z obu także po to by dac naszym talentom płodozmian i zróżnicowanie.

Anna_Kowalska
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2015, 6:42

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Anna_Kowalska » 19 cze 2017, 10:45

Jeśli szukasz czegoś związanego z branża IT to mozna też polecic otwarte szkolenia z Altkom Akademia. Na poziomie początkującym, wykładowcy nie wyrywają z butów doświadczeniem, za to jest ujęta specyfika branżowa, jest pewna spójna metodologia projektowa i cena jest akceptowalna. U nas traktujemy te warsztaty jako niedroga forma wyrównania wiedzy dla młodych adeptów IT, swieżo po rekrutacji.

Tomek
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2015, 15:43

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Tomek » 31 lip 2017, 19:56

Widze ze tu na forum wszyscy polecają zamiennie Training Projects i Octigo. Z tej pierwszej po trzech latach współpracy (bardzo udanej, nie powiem) troche mi się już przejedli trenerzy. W jakich cenach oscyluje Octigo?

truter
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2017, 17:24

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: truter » 19 sie 2017, 17:29

To jest średnia półka. Nie zdradzę Ci naszych stawek, ale powiem że taniej niż w House of Skills czy Achieve global. Ale tez nie jest to 1800zl za dzień, to nie ten styl i poziom.

pantograf
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2017, 18:26

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: pantograf » 07 wrz 2017, 18:34

House of Skills moge polecic na zarządzanie projektem z czystym sumieniem. Wysoka półka - choć faktycznie cena niska nie jest.

Jagódka
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2017, 13:47

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Jagódka » 09 paź 2017, 9:54

Polecam pmq.pl i Pana Bogusława Machowskiego, jego doświadczenie zdecydowanie może być pomocne w tym przypadku. U nas przyjechał prowadzić zlecony przez nasz dział szkoleń cykl warsztatów, a na sali dopasowywał dla nas wszystko na bieżąco w zależności od naszych potrzeb. Przekazał dużo praktycznej wiedzy. Widać ze jest doświadczony i wie co robi :)

OD ADMINA: CHWALISZ DWUKROTNIE TĄ SAMĄ FIRMĘ Z TEJ SAMEJ TEMATYKI W 2 WĄTKACH. TROCHĘ TRĄCI AUTOPROMOCJĄ. BĘDZIEMY SPRAWDZAĆ WPISY NA TEMAT TEJ FIRMY I Z TWOJEGO IP.

Karolina_G
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2015, 9:28

Re: warsztaty z zarządzania projektem - opinie

Postautor: Karolina_G » 10 kwie 2018, 13:33

osobiście polecam - podobnie jak Patryk - Training Projects. Choć nie zgodzę sie że są słabsi od Octigo. Moze to zależy od trenera, nas szkolił Adam Pasternak i było to lepsze od gier w Octigo i warsztatu w HouseOfSkills. Ale przyznam że innych trenerów w TP nie znam, więc moja opinia jest wybiórcza - bardziej o nazwisku niż marce firmy.


Wróć do „Szkolenia - dyskusje i opinie, pytania o rekomendacje”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron