Strona 1 z 1

Business Everywhere - integracyjne - jakieś opinie?

: 19 sie 2017, 17:39
autor: truter
W ramach poszukiwania świeżej vkrwi w Google wyskoczyła mi ta oto firma. Beznadziejna strona internetowa, ale ciekawe opisy merytoryczne, a że szukamy nowych trenerów to zacząłem się zastanawiać. Jakieś opnie? Sugerowani trenerzy z tej stajni - albo odwrotnie, kogo nie brac? Z góry dzięki za wsparcie.

Re: Business Everywhere - integracyjne - jakieś opinie?

: 05 wrz 2017, 5:46
autor: Kartograf
Nie chce przesadnie krytykować, ale to jest bardzo mała jednoosobowa działalność, gdzie pozostali trenerzy to wolni strzelcy na zlecenia - wiec nigdy nie wiesz jakie czekoladki wylosujesz z dzbanka. Również rozważaliśmy ich ofertę - na stronie internetowej są nietypowe opisy, ciekawe podejście. Ale jednak po dłuższej analizie i zasięganiu języka na rynku, nie wydaje nam się to dobry strzał. Piszę to jednak wyłącznie z pozycji osoby, która nie była na ich szkoleniu. W każdym razie nam nie udało się dotrzeć do jakichś pozytywnych referencji o nich.

Re: Business Everywhere - integracyjne - jakieś opinie?

: 07 wrz 2017, 18:33
autor: pantograf
w sumie mam podobną opinię. Jesli szukasz firmy od integracji - a domyślam się że szukasz kogoś ze Śląska - to polecam Iwonę Pigę z Training Projects. a jesli nie musi być Ślask, to także Spintegra albo Certes.

Re: Business Everywhere - integracyjne - jakieś opinie?

: 02 gru 2017, 21:58
autor: admin
Jeśli chodzi o Training Projects - pełniejszą recenzję znajdziesz tutaj: zarzadzanie/training-projects/
Certes też ma dobre opinie na rynku. Spintegra zaś robi fajne proste eventy.
Business Everywhere - nie znam i nigdy o nich nie słyszałam.

Re: Business Everywhere - integracyjne - jakieś opinie?

: 10 gru 2017, 12:37
autor: Kartofelek
Training Projects również mogę polecić. poza tym jest jeszcze Akademia Przygoda i Bartbo - jesli szukasz firmy z tradycjami i pewnej.