STS - szkolenia handlowe, sprzedaż

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjne, team building, badania HR, konsulting, hotele, sale konferencyjne - tu można pytać, prosić, dyskutować
Kasja
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:35

STS - szkolenia handlowe, sprzedaż

Postautor: Kasja » 20 paź 2017, 7:48

Czy ktoś może polecić tą firmę do szkoleń handlowych? Strona firmy STS wygląda dośc ciekawie - trenerzy mają doswiadczenie w biznesie, lista referencyjna jest dość imponujaca. Ktoś ma jakies osobiste doswiadczenia?

arleta
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2017, 9:23

Re: STS - szkolenia handlowe, sprzedaż

Postautor: arleta » 26 paź 2017, 9:31

STS to jedna z trzech firm, którym zlecamy szkolenia sprzedażowe, obok OSH Kontrakt i Training Projects. Celujemy w małe kilkuosobowe firmy, w których jest stabilny skład trenerów - z doświadczeniem sprzedażowym w korpo, najlepiej b2b. Mają być na tyle male by nie traktowały nas jako jednego z miliona klientów i na tyle duże by w razie choroby jednego trenera miały go kim zastapić. Albo gdy mamy trzy grupy szkoleniowe jednego dnia. Czyli celujemy w firmy które mają od 3 do 8 trenerów sprzedaży. No i te 3 firmy idealnie nam się wpisują w ten profil i strategia doboru bardzo nam się sprawdza. Handlowcy są zadowoleni, warsztaty są bardzo praktyczne. Moze nie ma tam kegafajerwerków, ale jest dynamika, dobra metodokogia, ale przede wszystkim sprzedawców szkoli ktoś kto w życiu był przedstawicielem, potem szefem sprzedaży...
Czwarta taka firma jaką rozwazalismy to byl McHayes Steward ale wyszło nam że nas na nich nie stać. Niemniej jesli kogoś nie blokuje cena, to też jest to dobry adres.

Anetta
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2017, 20:43

Re: STS - szkolenia handlowe, sprzedaż

Postautor: Anetta » 10 lis 2017, 20:45

chyba mamy podobne preferencje - u mnie tez OSH i Training Projects mają najlepsze oceny pracowników. Poza tym korzystamy - w przypadku otwartych sprzedażówek - z DOORa. Drogo, ale dobry standard, a w otwartych to nie jest takie oczywiste.


Wróć do „Szkolenia - dyskusje i opinie, pytania o rekomendacje”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron