Nowe Motywacje - opinie o szkoleniach HR

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjne, team building, badania HR, konsulting, hotele, sale konferencyjne - tu można pytać, prosić, dyskutować
Kaukas
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2017, 10:40

Nowe Motywacje - opinie o szkoleniach HR

Postautor: Kaukas » 24 gru 2017, 11:09

Czy ktoś z Was ma swoje zdanie - ale poparte osobistym uczestnictwem w szkoleniach - w firmie Nowe Motywacje?

Szukamy nowego dostawcę do szkoleń dla działu HR, w tym motywacja pozafinansowa - więc nazwa tej firmy aż się sama narzuca. Oferta wygląda profesjonalnie, trenerzy mają spore referencje, więc myślimy czy się nie skusić. Dział HR to u nas 12 osób, szukamy szkoleń z promowania innowacyjności w firmie, motywowania pozafinansowego, coachingu wewnętrznego, kilku warsztatów train the trainer, rozwiązywania konfliktów. Nie wszystkie w formule zamkniętej - np trenerskie czy innowacyjność chętnie jako otwarte, dla wymiany doświadczeń z ludźmi z HR z innych firm czy branż. Co o tym sądzicie - jak wy realizujecie takie warsztaty dla HRu?

Jesli ktoś ma swoje doświadczenia, niekoniecznie związane z firmą Nowe Motywacje, ale programach rozwojowych miękkich dla pracowników działu personalnego - może wymienimy się tutaj w tym wątku opiniami i rekomendacjami albo referencjami trenerów?

Lolka
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2017, 8:11

Re: Nowe Motywacje - opinie o szkoleniach HR

Postautor: Lolka » 25 gru 2017, 9:02

Dawno dawno temu (jakieś 7 lat temu) to była dobra, porządna, krakowska firma. Droga - bo duża - ale wiarygodna i profesjonalna. Ale potem odszedł od nich obsługujący nas trener a nowy (zaproponowano oczywiście zastępstwo) nam nie podrasował. Więc po jakimś czasie wróciliśmy do tego starego trenera - tyle że w nowym miejscu, w którym on pracował. A z Nowych Motywacji od tego czasu już nie korzystaliśmy. Może ktoś ma świeższe doświadczenia - bo na opinii sprzed 7 lat bym nie bazowała, w tej branży trenerzy zmieniają firmę znacznie szybciej a o jakości świadczy trener a nie marka pracodawcy (jak uczy nasz własny przykład).
pozdrawiam
Lolka

absolut
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2017, 10:53

Re: Nowe Motywacje - opinie o szkoleniach HR

Postautor: absolut » 26 gru 2017, 11:36

Ja również mam w pamięci dobre opinie o tej firmie sprzed wielu lat, a potem jakby o nich ucichło - przynajmniej w moim otoczeniu. Być może w Krakowie, w swoim mateczniku, więcej o nich słychać? W każdym razie ani ja ani nikt z moich znajomych nie korzystał z nich od ładnych paru lat. Jeśli się skusisz, podziel się proszę opiniami.

admin
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Nowe Motywacje - opinie o szkoleniach HR

Postautor: admin » 26 gru 2017, 19:14

Jeśli nie chcesz ryzykować jazdy na niesprawdzonych opiniach sprzed 7 lat, tu masz bardziej aktualne zestawienie topowych firm szkoleniowych: zarzadzanie/ranking-najlepszych-firm-szkoleniowych/


Wróć do „Szkolenia - dyskusje i opinie, pytania o rekomendacje”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron