Regulamin reklam ogłoszeń i spamu

Tylko tu wolno publikowac posty reklamowe, pozycjonerskie itp.
admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Regulamin reklam ogłoszeń i spamu

Postautor: admin » 18 lis 2016, 9:42

To jedyny wątek forum, na którym dopuszczamy pisanie ogłoszeń czy postów marketingowych (a reklamy cekawych ofert z dziedziny HR są wręcz mile widziane).
Niemniej forum jest ręcznie moderowane (moderator akceptuje posty) i nie będzie akceptował:
1. treści postów i reklam zduplikowanych z innych stron (duplicate content) lub podobnych (niewiele zmodyfikowanych, rozsyłanych masowo w formie spamu pozycjonerskiego). Jesli więc chcesz tu umieścić reklamę, musisz jej tekst od podstaw napisać specjalnie na to forum, nie kopiuj jej z innych miejsc w internecie
2. reklam publikowanych przez osoby, które wcześniej nie napiszą na forum min. 3 recenzji ze szkoleń, w jakich brali udział. Recenzje nie moga być jednozadniowe, nic nie wnoszące ani kopiowane z innych miejsc.

Jedyna dopuszczalna forma recenzji to struktura:
NAZWA FIRMY:
TEMAT SZKOLENIA:
PLUSY (co mi się podobało)
MINUSY (co bym zmienił/dodal/usunął)

Jeśli chcesz dostać prawo do publikowania linków - musisz wcześniej zasłużyć się na forum min. 5 merytorycznymi postami i min 2 tygodniami sensownej aktywności. Prawo linkowania przyznawane jest jedynie przez moderatora, ręcznie i indywidualnie.

Forum jest ręcznie moderowane i osoby które się nie dostosują dostaną bana na swój login i swoje IP (a sukcesywnie banujemy też IP z serwisów typu HideMyIP czy komercyjnych proxy).

Wróć do „Hyde Park - jedyne miejsce na reklamy i spam”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron