Szkolenia menedżerskie

Opinie o firmach szkoleniowych w kontekście szkolenia menedżerów
cezariusz
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2017, 5:54

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: cezariusz » 27 maja 2017, 7:32

we Wrocławiu od lat istnieje fajna firma szkoleniowa - Profes. Moge ją polecić- z perspektywy dawnego uczestnika - jesli ktoś chce sobie poszerzyć swoją wiedzę o zarzadzaniu procesowym, MBO, ZPC - taki przegląd tego, czego sie nie mialo na studiach jesli ktos zostal menedżerem po dajmy na to fizyce a nie ekonomii czy zarządzaniu. czyli tak jak ja ;-) Korzystałem z Profesa wiedząc że tym razem to bedzie zmudny narzędziowy warsztat - więc fajerwerków nie było i szczęka nie opadła - ale bylo rzetelnie, treściwie, skondnsowana wiedza.

KarolinaPPP
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2016, 8:41

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: KarolinaPPP » 10 cze 2017, 18:58

Byłam ostatnio na szkoleniu z psychologii lidera w Achieve Global. Jesli ktos szuka mocnej podbudowy psychologicznej z rzetelną, popartą światowymi badaniami wiedzą - logiczną, uporządkowana, uświadamiającą podstawy teoretyczne - to polecam. Spokojny, mądry, wyważony warsztat. Nie zadowoli miłośnika fajerwerków. Zadowoli myślącego analityka i świadomego swej roli szefa.

Anna_Kowalska
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2015, 6:42

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Anna_Kowalska » 19 cze 2017, 10:43

Byłam na szkoleniu z MBTI i różnorodności w zespole u Pani Magdaleny Kwiatek z Certes.
generalnie polecam. Interaktywnie, duzo aktywizujących ćwiczen, dynamicznie, konkretnie, z dużym rozumieniem biznesu.
Tanio nie jest - płacimy i za niezłą firmę i za licencję na narzedzie MBTI. niemniej jesli ktoś szuka certyfikowanych warsztatów dla HRu, szefów zespołów albo ogólnie ze stylów osobowości - to dobra opcja.
Ania.

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: admin » 22 cze 2017, 15:40

Witajcie,
odpowiadając na liczne prośby, postanowiłam opublikować mój osobisty ranking najlepszych trenerów biznesu. Zapraszam do lektury ;-) zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

annahutkiewicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2017, 11:41

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: annahutkiewicz » 11 sie 2017, 7:58

[quote="Malwinaaa"]Polecam szkolenia firmy z usług której sama korzystam - Dworaczyński Consulting. Tak profesjonalnej organizacji i wysokiego poziomu szkolenia jeszcze nigdy nie widziała dlatego POLECAM. Długo szukałam firmy szkoleniowej która spełni moje wymagania i w końcu się udało.
Zachęcam też do odwiedzenia dwóch portali na których publikują artykuły, narzędzia oraz informację o ciekawych wydarzeniach z branży sprzedażowej.

A TO JEST PRZYKŁAD TYPOWEJ AUTOPROMOCJI W KTÓREJ FIRMA SZKOLENIOWA PROMUJE SAMĄ SIEBIE. USUWAM LINKI SPAMOWE, POST POZOSTAWIAM KU UWADZE CZYTELNIKÓW. MONIKA.[/quote]

Nie wiem czy jest to forma promocji firmy, czy też nie ale mogę powiedzieć kilka słów, na temat organizowanych przez nich szkoleń, ponieważ brałam udział w kilku pracując w Commercial Union. Po pierwsze szkolenie mają formę warsztatu - dużo wiedzy praktycznej i jej ćwiczeń w różnych formach (scenki, praca w grupach, itp.) Kolejna kwestia to świetny trener z ogromnym doświadczeniem, które potrafi przekazać uczestnikom. Trener jest wymagający ale skuteczny. Jeżeli chodzi o samą stronę organizacyjną to jedyny minus to, to że ciężko z wolnymi terminami (chociaż nie wiem jak jest teraz ) Każdy uczestnik zawsze dostawał teczkę, w której były wszystkie materiały: wydrukowana prezentacja i narzędzia do ćwiczeń i inne. Po szkoleniu dostawaliśmy "zadanie domowe" - ćwiczyć ! Ja i cały zespół w którym wtedy pracowałam zawsze byliśmy zadowoleni ze wsparcia szkoleniowego z ich strony. Mieliśmy cykl 6 szkoleń: rekrutacja pracowników, kontrola i motywacja, segmentacja klientów - reszty nie pamiętam, musiałabym odkopać stare materiały od nich.

Jagódka
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2017, 13:47

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Jagódka » 09 paź 2017, 9:41

Firma: PMQ.PL
Tematyka szkolenia: Zarządzanie projektami (Nawigator Pm)
Szkolenie oceniam z perspektywy: członka zespołu projektowego
Ogólna ocena szkolenia: kompleksowe, praktyczne, dużo życiowej-projektowej wiedzy i uczciwego spojrzenia na temat
Plusy: przede wszystkim doświadczenie trenera (Pan Bogusław Machowski) świetny prowadzący z poczuciem humoru- umiał szybko nawiązać kontakt z grupą, zapanował nad nami:D a to nie jest proste, dużo wiedzy z rożnych metodyk i praktyki przekazanej na przykładach z doświadczenia trenera, dużo ćwiczeń- gadanina sprowadzona do tego, co niezbędne, dopasowanie się do naszych potrzeb na bieżąco(!), warsztaty były realizowane po polsku, ale mogły być też po angielsku. Przydatne dodatki do materiałów, tzw pigułki wiedzy, świetna ściąga na początek pracy z poznanym zakresem, łatwiej uniknąć efektu "słomianego zapału" po szkoleniach i nie trzeba wertować notatek w poszukiwaniu tego, co w danej chwili potrzeba.
Słabe strony: miejsce realizacji – ale to nie firma szkoleniowa organizowała miejsce. Byliśmy "z góry wysłani" przez nasz dział szkoleń na warsztat i nie skonsultowano z nami wcześniej programu, ale tak to już u nas działa niestety. Natomiast widać było, że trener wie jak sobie w takiej sytuacji radzić i na bieżąco dostosowywał program- nie czuć było tego braku kontaktu wcześniej.

annahutkiewicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2017, 11:41

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: annahutkiewicz » 09 lis 2017, 14:01

Podzieliłam się już na tym forum moją opinią na temat firmy Dworaczyński Consulting więc nie będę się rozpisywać ponownie. Dowiedziałam się niedawno, że organizują we Wrocławiu bezpłatne seminarium na temat zmian w zarządzaniu sprzedażą. Piszę o tym, bo może ktoś będzie chciał skorzystać.

Roberco
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2017, 13:51

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Roberco » 23 lis 2017, 13:57

firma: Stereomatic
szkolenie prowadził Robert Kozak
tematyka: zarządzanie i motywowanie
plusy: bardzo sympatyczny, kontaktowy trener, doświadczony życiowo i zrównoważony.
minusy: mniejsza praktyka stricte korporacyjna, biznesowa - nieco ogolnikowo a nie na przykładach z realnych doświadczeń

Darek12
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2023, 10:36

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Darek12 » 08 sty 2023, 10:53

Byłem na szkoleniu Values. Trenerem był Jacek Santorski a potem jeszcze Jarek Szulski. Obaj bardzo pozytywni - Santorski to raczej podejscie profesorskiego autorytetu, Szulski to typ koleżeńskiego partnera-moderatora. Fajnie się uzupelniali, duzo wiedzy praktycznej popartej badaniami, rekomendacje dobrej literatury. Mogę z czystym sumieniem polecić - aczkolwiek jak to z gwiazdami typu Santorski, trzeba się nastawić na astronomiczny wydatek i potraktowac to jako event motywacyjny dla całej zalogi


Wróć do „Szkolenia dla Menedżerów, Zarządzanie, Przywództwo”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron