Szkolenia menedżerskie

Opinie o firmach szkoleniowych w kontekście szkolenia menedżerów
KarolinaPPP
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2016, 8:41

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: KarolinaPPP » 18 lis 2016, 8:48

Firma: Training Partners
Trener: Andrzej Koszyk
Temat szkolenia: komunikacja dla liderów
Ogólna ocena: czwórka z minusem
Plusy: dogłębne przygotowanie psychologiczne trenera (on chyba przeczytał wszystko co o tym napisano ;-), spokojna, rzeczowa atmosfera zajęć, bardzo wnikliwe analizowanie naszych problemów, refleksyjne spojrzenie na motywacje uczestników
Minusy: mała dynamika zajęć, częste odbieganie od biznesowej praktyki w sfery filozoficzne, małe zrozumienie korporacyjnych realiów
pozdrawiam
Karola

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: admin » 24 lis 2016, 13:53

Tutaj znajdują się moje pełniejsze, obszerniejsze recenzje szkoleń kilku trenerów i firm szkoleniowych:
House of Skills: http://www.szkolenia-opinie.edu.pl/zarzadzanie/house-of-skills
Training Projects: http://www.szkolenia-opinie.edu.pl/zarzadzanie/training-projects
Jacek Santorski: http://www.szkolenia-opinie.edu.pl/zarzadzanie/jacek-santorski
Szymon Kudła: http://www.szkolenia-opinie.edu.pl/zarzadzanie/szymon-kudla
Training Partners: http://www.szkolenia-opinie.edu.pl/zarzadzanie/training-partners
pozdrawiam
Monika

krash
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:14

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: krash » 29 lis 2016, 15:17

My bierzemy udział od kilkunastu miesięcy w szkoleniach menedżerskich, które oferuje firma Kontrakt OSH. Świetne merytorycznie, a i prowadzone przez naprawdę pozytywnie nastawionych fachowców, m.in. Pana Roberta Zycha, który jest moim guru w temacie sprzedaży od momentu gdy przeczytałem jego książkę "Gen Sprzedawcy".

Cela
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2016, 6:34

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Cela » 19 gru 2016, 6:40

Po stronie fajnych firm wymienię:
Octigo - bardzo fajne szkolenia z zarządzania projektem: praktyczne i bardzo interaktywne.
Training Projects: swietny warsztat z trudnych rozmów z podwładnymi, rozmów delegujacych, oceniajacych, moderujących konflikty
ODiTK: szkolenie z zarządzania zmianami, bardzo kompleksowe i konkretne

Po stronie minusów:
Berndson - niestety trener okazał się w naszej ocenie raczej dobrany chyba przypadkowo i zupełnie nie czuł naszym zdaniem tematu.

pozdrawiam
Cela

annyaa74
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2017, 8:36

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: annyaa74 » 26 sty 2017, 8:40

Jeśli chodzi o szkolenia dla firm, to ja mogę na pewno polecić Langas Group, korzystaliśmy i ze szkoleń otwartych, i z zamówionego szkolenia dla menadżerów, ze względu na to że nasza firma jest bardzo specyficzna. Byliśmy bardzo zadowoleni w obu przypadkach

KOMENTARZ MODERATORA: Po pierwsza w postach usuwam linki pozycjonerskie. Po drugie, w przyszlości poprosze o konkretniejsze recenzje, więcej faktów i ocen.

monia
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2016, 15:34

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: monia » 11 lut 2017, 17:12

Czy może mi ktoś polecić lepszego trenera - który nauczy naszych menedżerów samodzielnego, problemowego i innowacyjnego myślenia? Z Waszych dyskusji rozważam:
Rafał Szczepanik
Andrzej Koszyk
Jacek Santorski
szczególnie zależy mi na praktycznym podejściu, biznesowych narzędziach i przykładach. Mam grupę 40 menedżerów - średni szczebel, branża usługowa

KarolinaPPP
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2016, 8:41

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: KarolinaPPP » 12 lut 2017, 13:21

Monia, wybierz Rafała Szczepanika. Raz że ma praktyczne doświadczenie (współzałożyciel Pracuj.pl, zarządzał dużymi projektami) , dwa że ma fajne symulacje które zmuszają uczestnika do myślenia, decydowania, analizowania - generalnie on bardzo promuje samodzielność i własną inicjatywę ("nie bądź bezmyślnym trybikiem maszyny").
Jacek Santorski też jest bardzo dobry - ale raczej w warstwie psychologicznej, refleksyjnej, wartości. O ile wiem nie pracował jako typowo menedżer w żadnym dużym biznesie.
Alternatywnie, bardzo dobry warsztat ma p. Adam Pasternak.

Malwinaaa
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:21

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Malwinaaa » 24 mar 2017, 15:24

Polecam szkolenia firmy z usług której sama korzystam - Dworaczyński Consulting. Tak profesjonalnej organizacji i wysokiego poziomu szkolenia jeszcze nigdy nie widziała dlatego POLECAM. Długo szukałam firmy szkoleniowej która spełni moje wymagania i w końcu się udało.
Zachęcam też do odwiedzenia dwóch portali na których publikują artykuły, narzędzia oraz informację o ciekawych wydarzeniach z branży sprzedażowej.

A TO JEST PRZYKŁAD TYPOWEJ AUTOPROMOCJI W KTÓREJ FIRMA SZKOLENIOWA PROMUJE SAMĄ SIEBIE. USUWAM LINKI SPAMOWE, POST POZOSTAWIAM KU UWADZE CZYTELNIKÓW. MONIKA.

Cela
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2016, 6:34

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: Cela » 10 maja 2017, 5:48

Ze swojej praktyki - byłam w zeszłym tygodniu na ich zajęciach interpersonalnych – fajni są trenerzy z Evena.
Szkolenie oceniam z perspektywy: pracownika działu personalnego, ale tym razem nie jako organizator tylko jako po prostu uczestniczka (byłysmy z dziewczynami z HRu na zamkniętej grupie tylko dla nas)
Ogólna ocena szkolenia: znakomite – unikalne i z klasą , jeśli ktoś szuka takiego wyciszenia i spojrzenia w siebie przez swoje rozwojowe, coachingowe i psychologiczne lustro
Silne strony: inspirujące historie i przykłady, bardzo dobry prowadzący, przydatne informacje i wiedza.
Słabe strony: nie było

DawidZZZ
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2017, 6:52

Re: Szkolenia menedżerskie

Postautor: DawidZZZ » 21 maja 2017, 7:03

Ja również nieźle wspominam Langas - szkolił nas aktor Jacek Rozenek, bardzo dobre spotkanie w kwestii autoprezentacji handlowej i komunikacji niewerbalnej w negocjacjach. Słabsze wrażenie zrobił na mnie Robert Krool - jest bardzo znany, ale w sumie mam wrażenie że poza głośnymi książkami i artykułami nie jest lepszy od innych coachów.


Wróć do „Szkolenia dla Menedżerów, Zarządzanie, Przywództwo”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron