Wyjazdy integracyjne

Opinie o firmach organizujących wyjazdy integracyjne i szkolenia team building
m.owczarek
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, 13:23

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: m.owczarek » 14 sty 2017, 13:36

Czy możecie napisać przykłady atrakcji i zabaw plenerowych, jakie zafundowały ww. firmy? Przymierzam się do organizacji takiego wyjazdu po raz pierwszy.

Bertek
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2017, 11:33

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Bertek » 26 sty 2017, 11:38

Moja firma wyjazd integracyjny zamawiała z biura Pazola. Wyjazd był tygodniowym rejsem po Malediwach ze zwiedzaniem wszelkich ich uroków. Naprawdę mega sprawa. W tym roku chyba postawimy na Stany Zjednoczone i zwiedzanie Wielkiego Kanionu i Las Vegas.

Oski755
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2017, 7:39

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Oski755 » 07 lut 2017, 19:48

Najlepiej zrobisz pytając o zdanie pracowników. To oni powinni się dobrze bawić. Każdy ma trochę inne zainteresowania.

monia
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2016, 15:34

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: monia » 11 lut 2017, 17:18

Pamiętaj tylko, że jeśli chodzi o pytania pracowników - to są dwa minusy takiego podejścia:
1. powiedzą co chcą - w sensie co jest dla nich atrakcyjne - ale niekoniecznie musi to być integrujące. U mnie wielu by chciało paintball a nie kupię go, bo to oznacza rywalizację 2 drużyn, czyli zamiast się integrować będą się nawzajem zwalczać po lesie.
2. Fajna zabawa niekoniecznie musi czegoś uczyć. A moim zdaniem szkoda 2 dni na samą zabawę, jeśli można ją połączyć w fajnych grach np. terenowych z nauką komunikacji
3. Jeśli nawet większość wybierze powiedzmy górską wycieczkę, a do tego nawet i Tobie pasuje taki program, to jeśli masz w zespole 1 czy 2 osoby mniej sprawne, które nie podołają wyprawie - to taki program nie ma sensu, bo co to za integracja jak najsłabsi nie jadą...

My mieliśmy team building na którym trenerem był Aleksander Drzewiecki z House of Skills. Fakt, ze było to wiele lat temu ale jako trenera mogę polecić - duża charyzma, ogromne doświadczenie trenerskie i biznesowe, bardzo fajne przykłady. Pracował w parze z kimś kto prowadził mu ćwiczenia - ale to p. Drzewiecki był głównym autorem programu.

cezariusz
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2017, 5:54

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: cezariusz » 27 maja 2017, 7:47

Właśnie nasi ludzie niedawno wrócili z wyjazdu ze Spintegrą. I ogolne wrażenie: niezła jakość w niezłej cenie, jesli nie oczekujemy wyszukanej edukacji albo gwiazdorskiej obsady trenerskiej. Ot taki event integracyjny na drugi dzień po konferencji produktowej - dla handlowców. Sympatyczni animatorzy (choć nie trenerzy biznesu), fajne zadanie (już je wiele razy widziałem, nic oryginalnego, ale dla młodziaków - idealne), sprawna organizacja wydarzenia (żadnej wpadki), niezły sprzęt i gadgety - bardzo dobry wybór w śrdedniej półce cenowej na wydarzenie dla większej grupy.

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: admin » 22 cze 2017, 15:43

Jeśli ktoś chciałby poznać mój osobisty ranking najlepszych trenerów - w tym team building i integracji - zapraszam do mojego bloga, do najnowszego wpisu: zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu/

Piotr
Posty: 16
Rejestracja: 11 sty 2015, 19:55

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Piotr » 01 lip 2017, 19:22

Ze swojej praktyki ze zbliżonej problematyki – warto pogadać ze szkoleniowcami z Certes, a konkretnie z panią Agnieszką Olszak.
Temat oceniam z perspektywy: pracownika działu personalnego. I z tej perspektywy - pani ma ciekawą oferte wielu gier outdoor, takich mocno aktywnych, a jedncześnie CV trenerów mocno biznesowych nam przedstawiła.

patati
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2017, 8:42

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: patati » 12 lis 2017, 8:47

Ja bym rozważyła też instytut Rozwoju Biznesu - mają kilka całkiem fajnych gier, w których brałam udział. Integracyjne, ale całkiem inteligentne. plus mają własny osrodek w Serocku z duzym plenerem, gdzie można to rozegrać. Miałam okazje brać w grach Beatricze Andrzewskiej - wspominam to dobrze.

Kartofelek
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2017, 12:30

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Kartofelek » 10 gru 2017, 12:34

Byliśmy na warsztatach integracyjnych (gra o charakterze majsterkowiczowo - konstrukcyjnym). Prowadziła to Dominika Zielińska i Dorota Owczarska z Training Projects. Uczestnicy - mlodzi aktuariusze z branży ubezpieczeń. Mamy bardzo dobre wspomnienia - fajne połączenie zabawy z nauką o komunikacji i o pracy zespołowej na rzecz wspólnego celu. Firma i trenerki bardzo spoko, potrafiły też dopasować się do tego że pogoda była niepewna więc część zajęć w sali, część w plenerze - musiały przenosić sprzęt, nie bylo z tym problemu. Fajne wprowadzenie do gry, oparte na realnym przykładzie - budowalismy makietę realnego mostu... Generalnie moge polecić.

Kajka
Posty: 16
Rejestracja: 13 paź 2017, 19:30

Re: Wyjazdy integracyjne

Postautor: Kajka » 26 sty 2018, 18:15

Osobiście w zakresie gier symulacyjnych i integracyjnych bardzo polecam Adama Pasternaka. Ponieważ sam tworzy gry, można u niego zamówić programy dobrze dopasowane do danej grupy. Poza tym humor i bardzo partnerska relacja z uczestnikami. Nie prowadzi jednak niestety bardziej ekstremalnych wyjazdów - a szkoda.


Wróć do „Wyjazdy integracyjne i szkolenia team building”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości