K2Events, Bartbro, Argentum - wyjazdy integracyjne

Opinie o firmach organizujących wyjazdy integracyjne i szkolenia team building
Florida
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2017, 16:57

K2Events, Bartbro, Argentum - wyjazdy integracyjne

Postautor: Florida » 23 gru 2017, 17:03

Witam
Zbieramy oferty na firmowe wyjazdy integracyjne dla naszych poszczególnych oddziałów regionalnych. No i po wstępnej selekcji ofert wybór padł na
K2Events, Bartbro, albo Argentum
Szukam opinii o każdej z tych firm team buildingowych.
Czy ktoś z nimi organizował wyjazdy integracyjne, albo jakieś eventy czy spotkania? Jesli tak - to za wszalakie opinie, dobre lub złe, bede bardzo wdzięczna.
Jesli to ma znaczeniue - wyjazdy odbedą się w w środkowej Polsce, w dworku nad Pilicą. Jest tam spory plener, płynie rzeka, niedaleko jest las.
Dzieki i pozdrawiam
F

Kaukas
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2017, 10:40

Re: K2Events, Bartbro, Argentum - wyjazdy integracyjne

Postautor: Kaukas » 24 gru 2017, 10:50

Nie popełnij błędu, który ja zrobiłem rok temu. Dobór firm sugeruje że wpisałaś w google "wyjazdy integracyjne" i poprosiłaś o ofertę pierwsze pięć firm, które Ci wyskoczyły?
Ja tak zrobiłem rok temu, te 3 firmy które wymieniasz oczywiście pojawiły się u mnie z ofertami. Niestety ani K2Events, ani Bartbo ani Argentum nie spełniły moich oczekiwań kompletnie. Każda z innych przyczyn (albo trenerzy z łapanki, albo banalne i powielane wszędzie te same gry przypominające weselne zabawy a nie team building, albo wreszcie profesjonalizm organizacyjny nie budził mojego zaufania - miałem wrażenie że firma jest tylko wirtualna (pośrednik niczym booking.com w hotelach) a wszystko opiera się na jakichś podwykonawcach, którzy zostali dobrani po najniższej cenie jedynie.
Moja rada: poszukaj raczej na tym forum w wątkach, gdzie HRowcy wymieniają się swoimi opiniami o sprawdzonych firmach:
tutaj: viewtopic.php?f=5&t=5
albo tutaj: viewtopic.php?f=5&t=199

No i oczywiście zaproś te firmy na spotkania - ale trenera, a nie handlowca. To jest jedno z prostszych kryteriów oceny: czy na spotkanie przyjedzie ta sama osoba która poprowadzi szkolenie? Jesli tak - to sygnał że nie trafiasz na pośrednika, albo na firme która ma dobry marketing i sprzedaż ale kiepskich szkoleniowców czy animatorów.

pozdrawiam

Tata
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2018, 6:14

Re: K2Events, Bartbro, Argentum - wyjazdy integracyjne

Postautor: Tata » 18 sty 2018, 6:34

Bartbo to jest agencja sprzętowa. Mają na składzie nawet amfibie wojskowe. Jeśli masz swoih trenerów i scenariusz w głowie, albo jeśli jesteś dogadana z dobrą firmą szkoleniową - to Bartbo może służyć jako dobra wypożyczalnia sprzętu: przywiozą go TIRem tam gdzie potrzebujesz. W tym się specjalizują i często działają jako podwykonawca firm szkoleniowych. Ale jeśli jesteś klientem - HRowcem - to jest wiele lepszych adresów.


Wróć do „Wyjazdy integracyjne i szkolenia team building”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron