4grow, High5 na szkolenia z zarządzania

Szkolenia, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjne, team building, badania HR, konsulting, hotele, sale konferencyjne - tu można pytać, prosić, dyskutować
Santa
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2018, 12:04

4grow, High5 na szkolenia z zarządzania

Postautor: Santa » 02 sty 2018, 12:25

Którą z powyższych firm polecacie na szkolenia z zarządzania zespołem sprzedaży - przywództwo, motywowanie, coaching handlowy w terenie, delegowanie i egzekwowanie celów? Sprzedaż dość agresywna, branża garnki i AGD, klienci indywidualni.

admin
Administrator
Posty: 53
Rejestracja: 08 sty 2015, 9:47

Re: 4grow, High5 na szkolenia z zarządzania

Postautor: admin » 20 lut 2018, 21:29

4grow pojawia się na 11tym miejscu w tym rankingu firm szkoleniowych

https://www.salon24.pl/u/szkolenia/8458 ... oleniowych - najchetniej polecane przez nasze środowisko HRowe firmy szkoleniowe

ale nie ma go już w pozostałych rankingach:

Ranking najlepszych firm szkoleniowych:
http://www.pulshr.pl/zarzadzanie/gdzie- ... 21765.html

i mój subiektywny ranking najlepszych trenerów biznesu:
zarzadzanie/ranking-najlepszych-trenerow-biznesu

Niemniej 11ta pozycja w jednym z rankingów daje już spore prawdopodobieństwo, ze nie zaliczysz wpadki. Pozostałych z tych firm nie ma w żadnym z tych rankingów, sama też jako broker nie spotkałam się z ich ofertą. Może są jeszcze za mali?

Lucy HRowiec
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2015, 13:46

Re: 4grow, High5 na szkolenia z zarządzania

Postautor: Lucy HRowiec » 24 lut 2018, 20:37

Nie pomyliłaś się z 4results? Oni są nieźli - przynajmniej w szkoleniach z optymalizacji procesów i Kaizena. O 4grow nigdy nie słyszałam. Ale kaizen to nie temat miękki, więc 4results też nie ocenię wg. Twoich kryteriów - lepiej sięgnij do powyższych rankingów. Parę firm powtarza się we wszystkich trzech - co dawałoby jakąś wiarygodność, bo w pojedynczy ranking to ja nie wierzę - zawsze są to subiektywne i jednostronne kryteria.

Piotr
Posty: 16
Rejestracja: 11 sty 2015, 19:55

Re: 4grow, High5 na szkolenia z zarządzania

Postautor: Piotr » 26 lut 2018, 21:01

4grow ma świetną reklamę. szkolenia...hmm... i jeszcze razm hmm... są w kazdym razie lepsze firmy polecane na tym forum wiele razy.


Wróć do „Szkolenia - dyskusje i opinie, pytania o rekomendacje”




  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości