Instytut Rozwoju Biznesu

Home / Bez kategorii / Instytut Rozwoju Biznesu
Instytut Rozwoju Biznesu
5 (100%) 6 votes

Instytut Rozwoju Biznesu to jedna z najlepszych polskich firm szkoleniowych.
Widoczna tu tabela zawiera 5 najwyżej ocenionych dostawców szkoleń – w kwestionariuszach 832 menedżerów HR polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie napisał profesjonalnej i nieanonimowej recenzji na temat Instytutu Rozwoju Biznesu. W tym miejscu natomiast przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:
Szkolenia miękkie
Warsztaty dedykowane sprzedawcom
Symulacje biznesowe
Zabawy team building
Instytut Rozwoju Biznesu oferuje kursy interpersonalne, cykle rozwojowe, rozwój wiedzy dot. zagadnień specjalistycznych, pomiar potrzeb edukacyjnych, a także doradztwo i pomoc w przygotowaniu miejsca organizacji kursów i spotkań.  Funkcjonuje na terenie całego kraju.  Z opinii opublikowanych na stronie internetowej agencji dowiedzieć się możemy, że konsultanci zatrudnieni w firmie szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Proponowane metody edukacyjne mają formę aktywizującą: odgrywanie ról, studia przypadku, praca w kilkuosobowych zespołach, narzędzia do rozwoju indywidualnego, a w minimalnym stopniu prezentacje multimedialne.
Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to otwarty serwis dla menedżerów personalnych i HR , oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Forum to ma formę publicznej i jawnej debaty, nie publikuje materiałów promocyjnych. Zakazane są opinie dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  wpisy ksenofobiczne, wulgaryzmy, itd..