ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego

Home / Bez kategorii / ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego
5 (100%) 6 votes

ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego to najlepsza polska firma szkoleniowa.
Niniejsza tabela prezentuje 5 najczęściej wyróżnianych dostawców szkoleń – w kwestionariuszach 832 specjalistów HR polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1. Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Na tą chwilę nikt nie opublikował tutaj profesjonalnej i nieanonimowej opinii na temat ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego. Na tych podstronach jednakże możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:
Warsztaty interpersonalne
Treningi dedykowane sprzedawcom
Gry symulacyjne
Eventy integracyjne
ODiTK Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego oferuje szkolenia miękkie, programy kompetencyjne, pogłębianie i poszerzanie umiejętności dot. kwestii profesjonalnych, pomiar potrzeb szkoleniowych, jak również konsulting i outsourcing w organizacji kwestii pobytowych i logistycznych.  Realizuje programy bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z materiałów udostępnionych w serwisie www firmy dowiadujemy się, iż szkoleniowcy pracujący dla spółki to praktycy z obszernym doświadczeniem biznesowym. Oferowane formy dydaktyczne mają formę aktywizującą: scenki, rozwiązywanie praktycznych sytuacji z pracy uczestników, dyskusje w podgrupach, arkusze analityczne i decyzyjne, a w drugorzędnym stopniu formy teoretyczne.
Zarejestruj się na nasze forum i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy vortal z forum dyskusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz przedstawicieli branży coachingu, nauki i rozwoju.  Forum to ma otwartą formułę dyskusyjną, nie publikuje materiałów promocyjnych. Zakazane są opinie o charakterze politycznym,  wpisy rasistowskie, materiały obsceniczne, i inne nie związane z tematyką forum.