Szymon Kudła

Home / Bez kategorii / Szymon Kudła
Szymon Kudła
5 (100%) 8 votes

Szymon Kudła to jeden z ciekawszych polskich mówców.  Jest szefem wyróżnionej w rankingu firmy CS JET.Niniejsza tabela prezentuje 5 najwyżej ocenionych dostawców szkoleń – w opinii 832 menedżerów personalnych polskich firm. Ranking przygotowano w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CS JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK ankietowani docenali za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, obsługę projektów unijnych, konsulting wspierający HR, wdrożenia poszkoleniowe , wysokiej jakości kursy otwarte, oraz elearning i elastyczną obsługę klienta. Wyróżniano też jadną z najdłuższych historii i stażów działania na rynku i rozpoznawalną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: charyzmatycznych i niebanalnych szkoleniowców z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz handlowym, nietypowe techniki dydaktyczne (głównie autorskie gry decyzyjne i symulacje planszowe), chęć dopasowania się do oczekiwań klientów oraz wyjazdy team building łączące zabawę z nauka.

House of Skills klienci wyróżnili za: liczne grono coachów z szerokim przygotowaniem metodycznym, międzynarodowe certyfikacje, narzędzia diagnostyczne, rozbudowane promocje, wysokiej półki materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Szymona Kudłę widziałam na konferencji Wyzwania HR. Moim zdaniem to znakomity inspiracyjny mówca, świetny znawca tematyki HR, oraz styków psychologii i twardego biznesu. Najbardziej znany jest ze swoich wykładów dotyczących motywacji, zmian i strategii HR. Oraz ze swoich artykułów w miesięczniku Personel.

Jeśli szukasz interaktywnego, inspirującego i dynamizującego wystąpienia na dużej konferencji – Szymon Kudła byłby moim zdaniem jednym z pięciu najlepszych wyborów w Polsce (obok Jacka Walkiewicza, Aleksandra Drzewieckiego, Rafała Szczepanika i Krzysztofa Obłoja – wszyscy ci panowie naprawdę rozumieją biznes i naprawdę potrafią o nim ciekawie, charyzmatycznie mówić, niestety wszyscy słono się cenią i mają napięte harmonogramy).

Na moich Wyzwaniach HR Szymon mówił o motywowaniu 2.0. Używał ciekawych przykładów, wchodził w interakcje z publicznością, żartował, trafnie puentował. Miał znakomite slajdy i dobrze dobrane filmiki.  Darowałabym sobie pierwszy autopromocyjny slajd w jego wystąpieniu – jest nieco nachalny – ale poza tym klasa. Nawet jeśli Szymona obserwować kilkukrotnie, trzeba przyznać że nie powtarza się i ciągle ma świeże treści (czego nie można powiedzieć o Jacku Walkiewiczu czy Grzegorzu Turniaku – innych popularnych mówcach).

Nie potrafię ocenić Szymona jako trenera warsztatowego, kameralnego czy pracującego w procesie grupowym. Boję się, że zdominowałby grupę swoim ekstrawertyzmem, nie wiem też czy dopasowałby się do oczekiwań indywidualnych osób. Ale w pracy z dużą publicznością niewątpliwie jest osobowością wartą zaproszenia choć raz.

W tych wątkach dyskusyjnych możesz zapoznać się z innymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych oraz poszczególnych trenerach, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:

Treningi menedżerskie
Warsztaty przeznaczone dla handlowców