Andrzej Batko

Home / Bez kategorii / Andrzej Batko
Andrzej Batko
5 (100%) 5 votes

Andrzej Batko to jeden z kilkuset dobrych trenerów oferujących szkolenia dla szefów i specjalistów przeróżnych sektorów gospodarki. Współpracuje on z różnymi firmami jako szkoleniowiec.
Poniższa tabela przedstawia 5 najlepszych dostawców szkoleń – w opinii 832 specjalistów HR polskich firm. Ranking powstał w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK ankietowani docenali za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, obsługę projektów unijnych, coaching menedżerski, wdrożenia poszkoleniowe , profesjonalne kursy otwarte, oraz zajęcia online i elastyczną obsługę klienta. Wyróżniano także długi staż firmy na rynku i rozpoznawalną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: charyzmatycznych i niebanalnych szkoleniowców ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz sprzedażowym, inne niż w większości firm narzędzia dydaktyczne (głównie autorskie gry menedżerskie i symulacje strategiczne), gotowość dopasowania się do potrzeb uczestników warsztatów oraz wyjazdy integracyjne łączące zabawę z nauka.

House of Skills ankietowani docenali za: liczne grono szkoleniowców z dobrym wyszkoleniem dydaktycznym, międzynarodowe programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, narzędzia badawcze, różnorodne promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Na tą chwilę nikt nie opublikował tutaj profesjonalnej i nieanonimowej recenzji na temat Andrzeja Batko. Na tych podstronach jednakże przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym o treningach i warsztatach biznesowych:
Szkolenia interpersonalne
Programy sprzedażowe
Gry symulacyjne
Wyjazdy team building

Andrzej Batko oferuje szkolenia miękkie, cykle rozwojowe, pogłębianie i poszerzanie umiejętności dot. tematów specjalistycznych, audyt potrzeb szkoleniowych, a także konsulting i outsourcing w przygotowaniu hoteli i sal konferencyjnych.  Realizuje programy bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Oferowane techniki dydaktyczne mają formę aktywizującą: scenki, rozwiązywanie praktycznych sytuacji z pracy uczestników, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w minimalnym stopniu prezentacje multimedialne.

Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i  sprawdzaj regularnie opinie.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny vortal z forum dysusyjnym dla menedżerów personalnych i HR , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Forum to ma formę publicznej i jawnej debaty, nie publikuje materiałów promocyjnych. W tym miejscu zabronione są teksty dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  wypowiedzi rasistowskie, teksty niecenzuralne, itd..