Avenhansen

Home / Bez kategorii / Avenhansen
Avenhansen
4.7 (94%) 10 votes

Avenhansen to jedna z kilkuset spółek organizujących warsztaty dla firm i specjalistów różnych sektorów gospodarki. Jednakże nie uplasowała się ona wśród pierwszych pięciu zwycięzców w zestawieniu najlepszych w Polsce firm szkoleniowych.
Poniższa tabela prezentuje 5 najczęściej wyróżnianych firm – w ankietach 832 szefów ds. szkoleń polskich przedsiębiorstw. Ranking przygotowano w oparciu o badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK badane osoby doceniły za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, obsługę projektów unijnych, doradztwo biznesowe, wsparcie po szkoleniu we wdrażaniu efektów , wysokiej jakości treningi otwarte, oraz zajęcia online i pomocną obsługę klienta. Wyróżniano także jadną z najdłuższych historii i stażów działania na rynku i popularną markę.

Training Projects ankietowani docenali za: inspirujących i wyróżniających się trenerów z dużą praktyką biznesową oraz w działach sprzedaży, odbiegające od standardu techniki warsztatowe (przede wszystkim autorskie gry biznesowe i symulacje planszowe), chęć dostosowania się do potrzeb klientów oraz spotkania team building łączące zabawę z edukacją.

House of Skills ankietowani docenali za: szerokie grono doradców z dobrym przygotowaniem metodycznym, międzynarodowe certyfikacje, rozwiązania analityczne, szerokie promocje, jakościowe materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie pozostawił profesjonalnej i nieanonimowej recenzji na temat Avenhansen. Na tych podstronach jednakże przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym o treningach i warsztatach biznesowych:
Warsztaty związane z rozwojem osobistym i kierowniczym
Programy handlowe
Szkoleniowe symulacje strategiczne
Wyjazdy integracyjne
Avenhansen oferuje szkolenia HR, programy kompetencyjne, rozwój wiedzy dot. tematów biznesowych, audyt oczekiwań szkoleniowych, oraz konsulting i wsparcie w przygotowaniu kwestii pobytowych i logistycznych.  Działa we wszystkich województwach.  Z materiałów udostępnionych na oficjalnej witrynie  firmy dowiedzieć się możemy, że konsultanci prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Stosowane metody szkoleniowe mają formę dynamiczną i nowoczesną: scenki, studia przypadku, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w niewielkim jedynie zakresie wykłady.

Zarejestruj się na nasze forum i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to otwarty vortal z forum dysusyjnym dla uczestników i organizatorów szkoleń , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Portal ten ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. W tym miejscu zabronione są teksty bedące wyrazem stanowisk nie związanych z HR – np. religia czy hobby,  notki ksenofobiczne, wulgaryzmy, i inne nie związane z tematyką forum.