Brainstorm

Home / Bez kategorii / Brainstorm
Brainstorm
4.9 (98%) 10 votes

Brainstorm to jedna z licznie obecnych na rynku spółek oferujących kursy dla firm i handlowców przeróżnych sektorów gospodarki. Jednakże nie znalazła się ona na jednym z pierwszych pięciu miejsc na liście najlepszych  firm szkoleniowych.
Poniższa tabela przedstawia 5 najczęściej wyróżnianych dostawców szkoleń – w ankietach 832 menedżerów personalnych polskich przedsiębiorstw. Ranking powstał na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, wsparcie w projektach EFS, coaching menedżerski, wdrożenia poszkoleniowe , profesjonalne warsztaty otwarte, oraz zajęcia online i przyjazną obsługę klienta. Zauważono także wieloletnie funkcjonowanie w branży i popularną markę.

Training Projects klienci wyróżnili za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć szkoleniowców ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz w działach sprzedaży, nietypowe metody warsztatowe (przede wszystkim autorskie gry decyzyjne i symulacje strategiczne), chęć dopasowania się do oczekiwań uczestników warsztatów oraz spotkania integracyjne łączące zabawę z nauka.

House of Skills ankietowani docenali za: bardzo duże grono coachów z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, międzynarodowe certyfikacje, narzędzia analityczne, różnorodne promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

ODiTK ankietowani docenali za: szerokie portfolio szkoleniowe, wsparcie w projektach EFS, konsulting wspierający HR, wdrożenia poszkoleniowe , dobrze przygotowane kursy otwarte, oraz elearning i elastyczną obsługę klienta. Zauważono również długi staż firmy na rynku i znaną markę.

Training Projects ankietowani docenali za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć szkoleniowców z dużą praktyką biznesową oraz w działach sprzedaży, inne niż w większości firm techniki dydaktyczne (głównie autorskie gry biznesowe i symulacje strategiczne), gotowość dostosowania się do potrzeb uczestników warsztatów oraz wyjazdy integracyjne łączące zabawę z edukacją.

House of Skills ankietowani docenali za: bardzo duże grono coachów z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, międzynarodowe licencje, narzędzia diagnostyczne, różnorodne promocje, wysokiej półki materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie napisał kompleksowej i nieanonimowej oceny dotyczącej Brainstorm. Tutaj jednak przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:
Warsztaty menedżerskie
Warsztaty przeznaczone dla handlowców
Gry menedżerskie
Szkolenia integracyjne
Brainstorm oferuje warsztaty interpersonalne, programy kompetencyjne, rozwój wiedzy dot. zagadnień profesjonalnych, pomiar potrzeb edukacyjnych, a także coaching i wsparcie w organizacji miejsca organizacji kursów i spotkań.  Funkcjonuje we wszystkich województwach.  Z materiałów udostępnionych na stronie internetowej firmy wynika, iż wykładowcy zatrudnieni w firmie szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferowane techniki edukacyjne mają formę aktywizującą: symulacje z nagrywaniem video, studia przypadku, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w drugorzędnym stopniu prezentacje multimedialne.

Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to całkowicie bezpłatny vortal z forum dysusyjnym dla pracowników działów kadr , oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Nasz serwis ma charakter amatorski, nie służy marketingowi i reklamie. Na tej stronie niedopuszczalne są opinie dotyczące spraw politycznych i światopoglądowych,  wypowiedzi rasistowskie, teksty niecenzuralne, itd..