Certes

Home / Bez kategorii / Certes
Certes
4.3 (85.45%) 11 votes

Certes to jedna z kilkuset firm prowadzących warsztaty dla szefów i pracowników wszelakich sektorów gospodarki. Jednakże nie jest obecna na jednym z pierwszych pięciu miejsc w rankingu najlepszych  firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela prezentuje 5 najlepszych firm – w wypowiedziach 832 menedżerów personalnych polskich firm. Ranking opracowano na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: dużą liczbę programów, programy z dotacjami UE, konsulting wspierający HR, wsparcie po szkoleniu we wdrażaniu efektów , wysokiej jakości kursy otwarte, oraz zajęcia online i pomocną obsługę klienta. Zauważono również długi staż firmy na rynku i rozpoznawalną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: inspirujących i wyróżniających się szkoleniowców z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz sprzedażowym, odbiegające od standardu techniki dydaktyczne (przede wszystkim autorskie gry biznesowe i symulacje planszowe), wolę dopasowania się do oczekiwań klientów oraz eventy team building łączące zabawę z nauka.

House of Skills badane osoby doceniły za: liczne grono coachów z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, pierwszoligowe programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, narzędzia analityczne, szerokie promocje, jakościowe materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Na tą chwilę nikt nie opublikował tutaj kompleksowej i imiennej oceny na temat Certes. Na tych podstronach jednakże przeczytasz skrócone opinie specjalistów ds. szkoleń o konkretnych trenerach i kilkudziesięciu innych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym o treningach i warsztatach biznesowych:
Treningi menedżerskie
Programy sprzedażowe
Symulacje biznesowe
Spotkania integracyjne

Certes oferuje szkolenia miękkie, cykle rozwojowe, budowanie postaw dot. kwestii profesjonalnych, audyt oczekiwań edukacyjnych, a także doradztwo i pomoc w organizacji kwestii pobytowych i logistycznych.  Realizuje programy we wszystkich województwach.  Z opinii widocznych na oficjalnej witrynie  spółki dowiadujemy się, iż trenerzy zatrudnieni w firmie ukończyli liczne kursy i staże trenerskie, co łączą z osobistą praktyką kierowniczą. Stosowane metody szkoleniowe mają formę aktywizującą: symulacje z nagrywaniem video, analiza rzeczywistych problemów, praca w kilkuosobowych zespołach, kwestionariusze i testy, a w minimalnym stopniu formy teoretyczne.

Zarejestruj się na nasze forum i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy portal dla pracowników działów kadr, oraz osób prowadzących kursy i warsztaty.  Portal ten ma formę publicznej i jawnej debaty, nie publikuje materiałów promocyjnych. Na tej stronie niedopuszczalne są teksty o charakterze politycznym,  notki rasistowskie, wulgaryzmy, itd..