Homo Creatore

Home / Bez kategorii / Homo Creatore
Homo Creatore
5 (100%) 5 votes

Homo Creatore to jedna z funkcjonujących w naszym kraju firm organizujących kursy dla menedżerów przedsiębiorstw i pracowników różnych branż. Jednakże nie znalazła się ona wśród pierwszych pięciu zwycięzców w zestawieniu najlepszych w Polsce firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela zawiera 5 najlepszych firm – w wypowiedziach 832 szefów ds. szkoleń polskich firm. Ranking przygotowano w wyniku badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK ankietowani docenali za: szerokie portfolio szkoleniowe, wsparcie w projektach EFS, coaching menedżerski, usługi okołoedukacyjne i wspierające proces nauki , wysokiej jakości warsztaty otwarte, oraz zajęcia online i przyjazną obsługę klienta. Zauważono również długi staż firmy na rynku i popularną markę.

Training Projects klienci wyróżnili za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć szkoleniowców ze sporym stażem kierowniczym i korporacyjnym oraz handlowym, nietypowe narzędzia szkoleniowe (głównie autorskie gry biznesowe i symulacje strategiczne), gotowość dostosowania się do oczekiwań działów HR oraz spotkania integracyjne łączące zabawę z nauka.

House of Skills badane osoby doceniły za: bardzo duże grono coachów z szerokim wachlarzem narzędzi trenerskich, pierwszoligowe programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, narzędzia analityczne, rozbudowane promocje, eleganckie materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie opublikował tutaj pełnej i imiennej opinii na temat Homo Creatore. W tych wątkach dyskusyjnych jednak możesz zapoznać się z ogólnymi opiniami menedżerów HR o różnych firmach szkoleniowych, w forum dyskusyjnym poświęconym edukacji menedżerskiej i interpersonalnej:
Warsztaty interpersonalne
Szkolenia dedykowane sprzedawcom
Szkoleniowe symulacje strategiczne
Wydarzenia team building

Homo Creatore oferuje warsztaty miękkie, cykle rozwojowe, rozwój wiedzy dot. zagadnień profesjonalnych, badanie potrzeb edukacyjnych, oraz coaching i outsourcing w przygotowaniu hoteli i sal konferencyjnych.  Realizuje programy na terenie całego kraju.  Z opinii przedstawionych na stronie internetowej agencji wynika, iż konsultanci prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji szczycą się sukcesami zawodowymi osiągniętymi zarówno w Polsce jak i za granicą. Proponowane formy dydaktyczne mają formę interaktywną: odgrywanie ról, studia przypadku, praca w kilkuosobowych zespołach, arkusze analityczne i decyzyjne, a w drugorzędnym stopniu formy teoretyczne.

Dołącz do grona czytelników i autorów naszego serwisu i bądź na bieżąco z nowymi opiniami.
Forum-opinie.edu.pl to otwarty portal dla uczestników i organizatorów szkoleń , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Nasz serwis ma otwartą formułę dyskusyjną, nie służy marketingowi i reklamie. W tym miejscu zabronione są wpisy bedące wyrazem stanowisk nie związanych z HR – np. religia czy hobby,  notki rasistowskie, materiały obsceniczne, i inne nie związane z tematyką forum.