Integra Consulting

Home / Bez kategorii / Integra Consulting
Integra Consulting
5 (100%) 6 votes

Integra Consulting to jedna z kilkuset firm prowadzących warsztaty dla firm i handlowców przeróżnych branż. Jednakże nie jest obecna na jednym z pierwszych pięciu miejsc na liście najlepszych  firm szkoleniowych.
Widoczna tu tabela prezentuje pięć najwyżej ocenionych dostawców szkoleń – w wypowiedziach 832 menedżerów personalnych polskich firm. Ranking opracowano na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK badane osoby doceniły za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, programy z dotacjami UE, doradztwo biznesowe, wdrożenia poszkoleniowe , profesjonalne warsztaty otwarte, oraz zajęcia online i przyjazną obsługę klienta. Zauważono również długi staż firmy na rynku i popularną markę.

Training Projects badane osoby doceniły za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć trenerów z dużą praktyką biznesową oraz w działach sprzedaży, odbiegające od standardu metody warsztatowe (głównie autorskie gry biznesowe i symulacje strategiczne), gotowość dostosowania się do oczekiwań klientów oraz imprezy integracyjne łączące zabawę z nauka.

House of Skills badane osoby doceniły za: szerokie grono coachów z dobrym przygotowaniem metodycznym, eksluzywne programy franczyzowe sprowadzone z zagranicy, rozwiązania diagnostyczne, różnorodne promocje, jakościowe materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Do tej pory nikt nie opublikował tutaj kompleksowej i nieanonimowej oceny na temat Integra Consulting. Na tych podstronach jednakże znajdziesz zwięzłe oceny różnorodnych polskich firm szkoleniowych przygotowane przez menedżerów i specjalistów personalnych, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:
Szkolenia interpersonalne
Treningi dedykowane sprzedawcom
Gry symulacyjne
Wyjazdy team building
Integra Consulting oferuje kursy HR, cykle rozwojowe, rozwój wiedzy dot. tematów profesjonalnych, audyt oczekiwań edukacyjnych, jak również mentoring i outsourcing w organizacji hoteli i sal konferencyjnych.  Działa bez ograniczania się tylko do swojej siedziby – oferuje też wyjazdy.  Z danych widocznych w serwisie www agencji dowiadujemy się, że trenerzy prowadzący zajęcia w imieniu tej agencji mają za sobą wiele lat pracy w różnych branżach, sektorach i segmentach rynku. Stosowane formy szkoleniowe mają formę aktywizującą: odgrywanie ról, analiza rzeczywistych problemów, dyskusje w podgrupach, kwestionariusze i testy, a w drugorzędnym stopniu wykłady.
Zarejestruj się na nasze forum i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy vortal z forum dysusyjnym dla uczestników i organizatorów szkoleń , oraz trenerów i konsultantów zarządzania.  Forum to ma formę publicznej i jawnej debaty, nie zawiera reklam. Na tej stronie niedopuszczalne są teksty o charakterze politycznym,  notki obrażające inne osoby, teksty niecenzuralne, itp..