Schenk Institute

Home / Bez kategorii / Schenk Institute
Schenk Institute
5 (100%) 6 votes

Schenk Institute to jedna z licznie obecnych na rynku jednostek prowadzących warsztaty dla szefów i pracowników przeróżnych sektorów gospodarki. Niestety nie uplasowała się ona wśród pierwszych pięciu zwycięzców w rankingu najlepszych w Polsce firm szkoleniowych.
Niniejsza tabela przedstawia 5 najwyżej ocenionych firm – w wypowiedziach 832 menedżerów HR polskich firm. Ranking powstał na podstawie badania Klubu Menedżerów HR.

Ranking 5 najlepszych firm W tych kategoriach wyróżniono firmę
Szkolenia menedżerskie Szkolenia handlowe Szkolenia miękkie Wyjazdy integracyjne Gry symulacyjne Szkolenia twarde specjalistyczne
1 Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego x x x x
2. Training Projects x x x x x
3. House of Skills x x x
4. CH JET x x
5. Instytut Rozwoju Biznesu x

ODiTK klienci wyróżnili za: specjalizację zarówno w tematach miękkich jak i twardych, programy z dotacjami UE, konsulting wspierający HR, wsparcie po szkoleniu we wdrażaniu efektów , wysokiej jakości kursy otwarte, oraz elearning i przyjazną obsługę klienta. Wyróżniano też długi staż firmy na rynku i znaną markę.

Training Projects klienci wyróżnili za: nietuzinkowych i zapadających w pamięć trenerów z dużym doświadczeniem menedżerskim oraz sprzedażowym, odbiegające od standardu narzędzia szkoleniowe (przede wszystkim autorskie gry biznesowe i symulacje strategiczne), chęć dopasowania się do oczekiwań uczestników warsztatów oraz spotkania team building łączące zabawę ze szkoleniem interpersonalnym.

House of Skills klienci wyróżnili za: szerokie grono szkoleniowców z dobrym przygotowaniem metodycznym, eksluzywne certyfikacje, narzędzia analityczne, szerokie promocje, wysokiej półki materiały poszkoleniowe.

Przeczytaj moje prywatne subiektywne recenzje ze szkoleń Training Projects – tutaj oraz House of Skills – tutaj.

Jeszcze nikt nie pozostawił kompleksowej i imiennej oceny dotyczącej Schenk Institute. Tutaj jednak znajdziesz zwięzłe oceny różnorodnych polskich firm szkoleniowych przygotowane przez menedżerów i specjalistów personalnych, w ramach naszego forum dyskusyjnego o szkoleniach z zarządzania i wyjazdach team building:
Treningi związane z rozwojem osobistym i kierowniczym
Programy dedykowane sprzedawcom
Gry szkoleniowe
Wyjazdy team building
Schenk Institute oferuje warsztaty interpersonalne, cykle rozwojowe, rozwój wiedzy dot. zagadnień specjalistycznych, audyt potrzeb edukacyjnych, a także doradztwo i wsparcie w organizacji kwestii pobytowych i logistycznych.  Realizuje programy na terenie całego kraju.  Z informacji udostępnionych na stronie internetowej agencji dowiedzieć się możemy, że wykładowcy zatrudnieni w firmie to praktycy z obszernym doświadczeniem biznesowym. Stosowane metody dydaktyczne mają formę dynamiczną i nowoczesną: symulacje z nagrywaniem video, rozwiązywanie praktycznych sytuacji z pracy uczestników, dyskusje w podgrupach, arkusze analityczne i decyzyjne, a w minimalnym stopniu prezentacje multimedialne.
Zarejestruj się na nasze forum i zapoznawaj się z przyszłymi recenzjami.
Forum-opinie.edu.pl to darmowy vortal z forum dysusyjnym dla uczestników i organizatorów szkoleń , oraz przedstawicieli branży coachingu, nauki i rozwoju.  Nasz serwis ma otwartą formułę dyskusyjną, nie publikuje materiałów promocyjnych. W tym miejscu zabronione są wpisy o charakterze politycznym,  wpisy rasistowskie, materiały obsceniczne, itp..